دکه های مطبوعاتی بابلسر و فریدونکنار وضعیت مناسبی ندارند

 رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابلسر و فریدونکنار گفت : با توجه به اینکه دکه های مطبوعاتی نماد فرهنگی شهر هستند اما وضعیت مناسبی ندارند.

به گزارش ایسنا محمد رضا مسلمی در اولین گردهمایی مدیران واحدهای تحت پوشش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانهای فریدونکنار و بابلسر افزود: دکه های مطبوعاتی سابقه طولانی در اطلاع رسانی به شیوه های مختلف را در جامعه بر عهده دارند که تداوم این خدمت نیاز به تحول و ساماندهی دارد.

وی تصریح کرد: با هماهنگی های لازم با شورای شهر و شهرداری مقرر شد تنها در خصوص دکه های دارای مجوز این ساماندهی صورت پذیرد.

مسلمی گفت: 12 دکه مطبوعاتی درشهرستان بابلسر و فریدونکنار مشغول به فعالیت می باشند که همه آنها دارای مجوز می باشند لذا تعدادی از صاحبان دکه ها باید برای تمدید مهلت فعالیت اقدام کنند.

/ 1 نظر / 21 بازدید
سحر

در تمام ترديدهاو شايدهايم بدان! تنها تويي که بايدي... تنها تو... حتي به خودت هم دل مبند مي رسد روزي که حتي نگاهت را نمي شناسي به جز حضور تو هيچ چيز اين جهان بيکرانه را جدي نگرفته ام حتي عشق را... سلام روزت بخير باشه مهربون...كلبه قشنگي داري ...دوست داشتي با قدمهاي سبزت كلبه كوچك آبجي سحر هم مزين كن...روز دل انگيزي داشته باشي