ساخت جاده کمربندی فریدونکنار از سرگرفته شد

عملیات اجرایی ساخت جاده کمربندی فریدونکنار بعد از گذشت یک دهه توقف مجددا از سر گرفته شد.

مهرداد ابراهیمی فرماندار شهرستان فریدونکنار عصر یکشنبه با حضور در محل اجرای پروژه روگذر خیابان حضرت ولیعصر(عج) از روند ادامه طرح بازدید کرد و گفت: این پروژه بیش از یک دهه به حال خود رها شده بود که از سال گذشته در دولت یازدهم از سر گرفته شد و با برنامه ریزی های دقیق و جدیت عمل عرشه گذاری آن عملیاتی شد.

وی با بیان اینکه همچنین استاندار مازندران نیز از این طرح بازدید کرد، افزود : پس از گذشت 13 سال گره کمربندی فریدونکنار باز شده است.

وی گفت: کمربندی هفت کیلومتری شهرستان فریدونکنار که بیش از یک دهه است که به حال خود رها شده بود، از روزهای گذشته با فعالیت کارگران و ادوات و تجهیزاتی نظیر چهار جک 50 و 100 تنی جان تازه ای گرفته است.

وی گفت: راه اندازی پروژه بزرگ و مهم کمربندی فریدونکنار به آرزوی دیرینه مردم فریدونکنار تبدیل شده که با همت دولت تدبیر و امید در شهرستان فریدونکنار در مرحله تحقق است.

پس از 13 سال از عمرکمربندی فریدونکنار چند روزی است که کار عملیات اجرایی پل تقاطع خیابان حضرت ولیعصر(عج) از سر گرفته شده و نوید مسرت بخش افتتاح آن تا پایان سال جاری از سوی دکتر مهرداد ابراهیمی فرماندار فریدونکنار اعلام شد.

/ 0 نظر / 23 بازدید