ایجاد 2 هزار فرصت شغلی در فریدونکنار و بابلسر!!!

مسئول اداره تعاون فریدونکنار و بابلسر گفت: در طول فعالیت دولت نهم تاکنون 2 هزار و 100 فرصت شغلی در دو شهرستان فریدونکنار و بابلسر ایجاد شده است (نکته:حتماً ما از اوضاع اشتغال منطقه خیلی بی خبریم!!!)

به گزارش فارس رضا ناصری روز دوشنبه در جلسه شورای اداری اظهار داشت: در این ارتباط 338 شرکت تعاونی تاسیس شد.
وی تعداد اعضای تعاونی‌های این دو شهرستان را 11 هزار نفر اعلام و بیان داشت: در طول سه سال گذشته‌ 60 میلیارد ریال تسهیلات به تعاونی‌های منطقه پرداخت شده است.
مسئول اداره تعاون فریدونکنار و بابلسر تصریح کرد: عملکرد دولت نهم درباره توجه به محرومان و توده مردم بسیار حائز اهمیت است و شناخت دقیق‌تری از جامعه نسبت به نیازهای آنها و عدالت اجتماعی داشته‌اند.
ناصری طرح سهام عدالت، تشکیل تعاونی‌ها و تاسیس تعاونی مسکن مهر را در کشور از مهم‌ترین تلاش‌های سال گذشته در بخش تعاون عنوان کرد.

وی خاطر‌نشان کرد: با تاسیس و تشکیل تعاونی سهام عدالت شرایط ثبت نام شهروندان بابلسری و فریدونکناری در مرحله نخست و دوم فراهم شده است و از مزایای سهام عدالت بهره‌مند شدند.
مسئول اداره تعاون فریدونکنار و بابلسر با اشاره به اینکه 20 تعاونی مسکن مهر با بیش از 7 هزار عضو در این دو شهرستان وجود دارد، بیان داشت: تاکنون چهار تعاونی، زمین رایگان را تحویل گرفتند و بقیه نیز منتظر اقدام از سوی مسولان شهرستانی و استانی هستند.
وی خاطر‌نشان کرد: در صورت تحقق طرح تعاونی مسکن مهر بحران مسکن نه تنها در منطقه بلکه در سراسر کشور برطرف شده و عدالت اجتماعی در جامعه پررنگ‌تر می‌شود.
ناصری اظهار داشت: در بخش تسهیلات بانکی از آغاز به کار دولت نهم تاکنون به حدود 31 تعاونی منطقه مبلغ 60 میلیارد ریال وام پرداخت شد و 2 میلیارد ریال نیز از طریق صندوق تعاون به تعاونی‌ها پرداخت شده است.
وی در پایان گفت: در سال گذشته 50 پرونده تسهیلاتی در دست اقدام قرار گرفت که ارزش ریالی آن حدود 100 میلیارد ریال بوده است (نکته: آیا باید به آمارهای دولت نهم شک کرد؟!).

/ 1 نظر / 4 بازدید
اي بابا

60 ميليارد ريال تقسيم بر 31 تعاوني تقريبا معادل 200 ميليون تومان براي هر تعاوني. منظور از تعاوني چه مي باشد؟ تعاوني ساخت ويلا و خريد زمين براي 31 نفر