فریدونکنار رتبه نخست در آغاز پروژه های عمرانی استان!

معاون برنامه ریزی و بودجه استانداری مازندران گفت: شهرستان فریدونکنار با 69 درصد پیشرفت پروژه های صفر تا 25 درصد بیشترین تعداد پروژه های شروع شده را داراست.

(نکته: یا ما چشم بصیرت نداریم که پروژه ها رو ببینیم و یا همون داستان تکراری آمارهای قشنگه دولته!)

به گزارش مهر ایرج ولی پور افزود: براساس طبق بندی میزان پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی در استان می توان نتیجه گیری کرد که در شش ماهه گذشته شهرستان چالوس با 49 و بابلسر با 45 درصد پیشرفت 75 تا 100 درصدی بیشترین تعداد پروژه های خاتمه یافتنی را به خود اختصاص دادند.

همچنین مدیرکل راه و ترابری استان مازندران از اختصاص ٣ میلیارد تومان اعتبار برای محور درویش خیل- فریدونکنار از ردیف ملی در سال جاری خبر داد.

(نکته: حالا این بودجه چقدرش خرج شده و پروژه تو چه مرحله ایست بماند!)

موسی رحیمی افزود: ۵/٩ میلیارد تومان برای محور هراز و ۵ میلیارد تومان اعتبار نیز برای محور آمل، نور و چمستان از محل اعتبارات ملی در نظر گرفته شده است.

/ 2 نظر / 7 بازدید
حمایت از نود

برای حمایت از نود و عادل فردوسی پور با سامانه 162 تماس بگیرید و طومار زیر را امضا کنیدhttp://www.petitiononline.com/90tv/petition.html به دوستان اطلاع دهید

ناشناس

ما سالی یه بار به شهرمون میایم و به جز 4 تا چراغ شکسته دم پل مرکز شهر و رنگ آمیزی ساختمان شهرداری و فرمانداری و سپاه چیز دیگه ای نمیبینیم. اگه راست میگین با آمار بگین چه کار کردین. درسته پول و بودجه برای این طرحها میاد ولی ... امال از دل زینب