تجمع طرفداران مهندس موسوی و دکتر احمدی نژاد در آریاشهر

میتینگها و گفتگوهای رو در روی انتخاباتی مردم این روزها در اکثر مناطق شهر تهران از جمله میادین اصلی شهر همزمان با مناظره های تلویزیونی کاندیداها بسیار پرشور و حرارت در حال برگزاریست.

نکته بسیار حائز اهمیت در این تجمع ها، عدم حضور نیروی انتظامی است که به نظر می رسد جهت پیشگیری از هر گونه تنش احتمالی صورت می گیرد. این شرایط درحالیست که حتی گشتهای ارشاد نیروی انتظامی نیز از هفته گذشته از سطح شهر رخت بربسته و در کمتر نقطه ای از شهر دیگر ردپایی از آنان دیده می شود.

دیروز نیز گردهمایی دوجانبه ای بین طرفداران مهندس موسوی و دکتر احمدی نژاد در فلکه دوم صادقیه(آریاشهر) شکل گرفت که با شعارهای مختلف هر کدام از طرفداران دو کاندیدا همراه بود. آنچه که مشهود به نظر می رسید حضور برنامه ریزی شده طرفدران آقای احمدی نژاد و حضور طرفداران مهندس موسوی به صورت خودجوش جهت مواجه و رویارویی با طرفداران احمدی نژاد بود که نهایتا با اجتماع انبوه طرفداران مهندس موسوی خاتمه یافت. ضمنا این اتفاق سبب ایجاد ترافیک بسیار شدیدی در اطراف این میدان بزرگ شده بود. تعدادی از عکسهای این رویداد را ببینید. نکته جالب این عکسها عده ای از خانمهای طرفدار آقای احمدی نژاد بودند که جای بحث بسیار دارد!!!

 

 

 

/ 1 نظر / 14 بازدید
علی

ببخشید که نه ایمیل دادم نه وبلاگ این آهنگ ساخت یه بنده خدایی ه دیشب پنجشنبه پخش شده خیلی خیلی باحاله حتما دانلود کنید ، اینم لینکش http://www.4shared.com/file/111171378/2b5f7705/01-Fans_of_Moosavi___President_Of_Iran__Mir_Hosein.html به بقیه هم بدید نوکرم به امید فردایی بهتر با میر حسین یاعلی