همه گزینه های فرمانداری شهرستان فریدونکنار

در حالی چند هفته از تغییر فرماندار فربدونکنار می گذرد که این شهرستان  همچنان با سرپرستی اداره می شود.

به گزارش شمال نیوز، اخبار دریافتی حکایت از تلاش برخی از نخبگان، گروه‌های سیاسی و صاخب نفوذان مردمی برای معرفی چهره های مختلف و نزدیک به خود برای تصدی مسئولیت فرمانداری این شهرستان بندری دارد .

از سویی برخی از افراد پیشنهادی ذیل این روزها به عنوان گزینه های فرمانداری شهرستان فریدونکنار در استانداری و حتی وزارت کشور مطرح می باشند.

سعید قلی پور

رئیس دفتر استاندار مازندران گه چند روزی است جای خود را به عزت الله هاشم زاده داده است . تغییری غیر منتظره که هنوز چرایی آن مشحص نشده است!

این روزها شنیده ها از انتصاب وی به عنوان فرماندار فریدونکنار بسیار شنیده شده است اما گفته می شود قلی پور که سابقه بخشداری در فریدونکنار را در رزومه خود دارد تمایلی به بازگشت به این شهرستان را ندارد.

علی فلاح

بخشدار فریدونکنار، (وقتی هنوز فرمانداری نشده بود) شهردار فریدونکنار، فرماندار شهرستان محمودآباد، فرماندار شهرستان سوادکوه، اصلاح طلب معتدل، همه این ها سبب شد تا گروه‌های سیاسی، نخبگان و برخی صاحب نفوذان مردمی بر روی وی به احماع برسند.

فلاح ، هم اکنون رئیس هیئت مدیره سایپا شمال است و این روزها به عنوان گزینه ای جدی برای تصدی مسئولیت فرمانداری فریدونکنار مطرح است .

علامعلی ابراهیمی سوته

دبیر شورای ملی جوانان مازندران در دوره اصلاحات و مدیر کل فعلی روابط عمومی استانداری زنجان ، اهل روستای سوته فریدونکنار که این روزها به عنوان یکی از گزینه های فرمانداری فریدونکنار مطرح است .

بومی فریدونکنار و وزارت کشوری بودن از وی یک گزینه جدی برای تصدی فرمانداری این شهرستان ساخته است .

دیگر گزینه ها ؛ بومی و غیر بومی ...

امید نیک نژاد، فرماندار سابق جویبار، حجت ا... عصمتی، معاون فرماندار و سرپرست فعلی فرمانداری فریدونکنار، مهدی نصیری، بخشدار فعلی یکی از بخش های مهم این شهرستان، احمد هاشمی، بخشدار سرخرود، هادی نیک اختر از نزدیکان به ربیغ فلاح جلودار، دیگر گزینه های مطرح برای تصدی مسئولیت فرمانداری فریدونکنار می باشند.

حال باید منتظر بود و دید آیا گزینه نهایی فرمانداری فریدونکنار از بین گزینه های مطرح فعلی انتخاب می شود یا برخی ملاحظات سیاسی چهره دیگری را به این سمت می گمارد.

/ 2 نظر / 21 بازدید
هندزفري تغير صدا

فروش هندزفري تغيرصدا موبايل دوست داريد برق از سر و دستانتان بپرد؟! تبديل صداي شما به مرد يا زن هنگام صحبت با موبايل کافيست اين هندزفري را به گوشي خود وصل کنيد و صداي خود را تغيير دهيد... [نيشخند][خنده]

نمايشگاه هاست hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran با تشکر[گل]