احداث کنارگذر شمالی در فریدونکنار نیازمند اعتبارات استانی است

رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار گفت: احداث کنارگذر شمالی در فریدونکنار برای وصل شدن به سرخ‌رود نیازمند توجه و جذب اعتبارات استانی است.

خبرگزاری فارس: احداث کنارگذر شمالی در فریدونکنار نیازمند اعتبارات استانی است

به گزارش فارس سید حسین میرمرادی در نشست بررسی راهکارهای توسعه صنعت دریایی این شهرستان، اظهار کرد: عمر کمربندی فریدونکنار از مرز 10 سال گذشته است و با وضع موجود به‌نظر نمی‌رسد عملیات موفقیت‌آمیزی نیز داشته باشد.

وی با بیان اینکه تقاطع‌های غیرهمسطح استاندارد برای تعیین‌تکلیف این کمربندی باید ایجاد شود، افزود: تردد خودروهای سنگین و تریلی‌ها با وضع موجود خطرات بسیار زیادی را ایجاد کرده است.

رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار بیان کرد: مردم برای تحقق این پروژه بسیار پیگیر هستند و امیدوارند تا با افتتاح کامل آن، زمین‌های منطقه رونق پیدا کند.

این مسئول با تأکید بر اینکه احداث کنارگذر شمالی در فریدونکنار نیازمند اعتبارات استانی است، خاطرنشان کرد: این کنارگذر با عبور از 24 متری ساحلی، فریدونکنار را به سرخ‌رود وصل می‌کند و منظره‌ای بسیار زیبا در کنار ساحل ایجاد می‌کند.

میرمرادی ادامه داد: هنوز نیمی از دستگاه‌های اجرایی فریدونکنار در شهرستان مستقل و مستقر نیستند و بعضی ادارات ما هنوز کادر اداری کاملی هم ندارند.

وی با اشاره به اینکه درباره مشکل زباله در فریدونکنار نیز باید در اسرع وقت تدبیر شود، اظهار کرد: ساماندهی پسماندها در شهر ساحلی و توریستی فریدونکنار نیازمند توجه ویژه است.

رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار اضافه کرد: ساماندهی ساحل بکر فریدونکنار که بلامعارض نیز است، باید در دستور کار باشد و مجموعه مدیران شهری و شهرستانی نیز با همدلی جدی همه تلاش خود را در این مسیر دارند.

این مسئول با تأکید بر اینکه تعیین تکلیف ساختمان قدیمی شیلات باید در دستور کار باشد، گفت: شیلات این زمین را رها کرده که هم‌اکنون مکانی امن برای بزهکاران و معتادان شده و لازم است شیلات اگر برنامه‌ای برای آن ندارد، این زمین را در اختیار شورای اسلامی شهر و شهرداری فریدونکنار قرار دهد تا به فضای سبز تبدیل شود.

/ 0 نظر / 26 بازدید