افزایش کشفیات مواد مخدر در فریدونکنار

فرمانده نیروی انتظامی فریدونکنار از افزایش صددرصدی کشفیات مواد مخدر در این شهرستان ساحلی و توریستی خبر داد.

خبرگزاری فارس: افزایش کشفیات مواد مخدر در فریدونکنار 

 

به گزارش فارس، مهدی نریمانی در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر فریدونکنار گفت: امسال 170 نفر که در زمینه تهیه، توزیع و مصرف موادمخدر در سطح شهرستان فریدونکنار فعال بودند، دستگیر شدند.

وی اظهار کرد: میزان کشفیات انواع مواد مخدر در سطح شهرستان فریدونکنار نیز حدود 40 کیلوگرم بوده که نسبت به سال گذشته 100 درصد افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی فریدونکنار با بیان اینکه دستگیری فعالان مواد مخدر نیز در این شهرستان 17 درصد افزایش داشته است،افزود: معتادان دستگیر شده به کمپ‌های مجاز ترک اعتیاد و عاملان توزیع نیز به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

وی ادامه داد: باید همه دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان از انجمن بهبود معتادان فریدونکنار حمایت کنند تا جلسات خود را برای جلوگیری از برگشت معتادان سابق به وضعیت گذشته به صورت مستمر برگزار کنند.

 نریمانی با بیان اینکه 50 درصد سرقت‌های فریدونکنار توسط معتادان منطقه انجام می‌شود، تصریح کرد: باید مکانی در اختیار انجمن معتادانی که مواد مخدر را ترک کردند، قرار بگیرد تا عاملی بازدارنده برای بازگشت به قبل و جلوگیری از ایجاد فضای ناامن برای خانواده‌های آنان باشد.

عضو ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان فریدونکنار گفت: خانواده‌ها باید در رفت و آمدهای فرزندان و نوجوانان خود نظارت بیشتری داشته باشند.

وی افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر فریدونکنار با جدیت تمام و همکاری دستگاه‌های عضو ستاد فعالیت خوبی در برخورد با عوامل و فعالان این حوزه دارد.

/ 1 نظر / 20 بازدید
پرشين کلوب

سلام. شما به شبکه اجتماعي پرشين کلوب دعوت شده ايد. براي پيوستن به پرشين کلوب و پيدا کردن دوستان جديدتر لطفا در سايت عضو شويد: http://persiancloob.com