بعد از غذا خوردن این اعمال را انجام ندهید

 1)سیگار نکشید – آزمایشات متخصصین نشان می دهد که کشیدن یک سیگار بعد از غذا معادل با کشیدن 10 سیگار است. (احتمال سرطان را افزایش می دهد. 2)بلافاصله میوه نخورید – خوردن میوه بلافاصله بعد از غذا باعث نفخ در معده می شود. بنابراین میوه را 1-2 ساعت بعد یا 1 ساعت قبل از غذا میل کنید. 3)چای میل نکنید – چای حاوی یک اسید با درجه بالا است. این ماده باعث می شود که پروتئین موجود در غذایی که ما می خوریم سخت شده و درنتیجه مشکل در هضم شدن بوجود می آید. 4)کمربند خود را شل نکنید – شل کردن کمربند بعد از غذا باعث می شود که روده پیچیده و بسته شود. 5)حمام نکنید – حمام کردن باعث افزایش جریان خون در دست ها، پاها و بدن می شود و بنابراین مقدار خون دور معده کاهش می یابد. و این کار باعث ضعیف شدن سیستم گوارش در معده می شود. 6)پیاده روی نکنید – مورد باور دارند که بعد از غذا 100 قدم راه بروید و تا 99 سالگی زنده هستید. در حقیقت این قضیه درست نیست. پیاده روی سیستم گوارشی را در جذب انرژی غذایی که می خوریم ناتوان می سازد.
7)بلافاصله بخواب نروید – غذایی که می خوریم قادر به هضم درست نخواهد بود بنابراین منجر به عفونت روده می شود.

/ 7 نظر / 3 بازدید

با آخرین اخبار در خصوص نمایندگان استان مازندران به روزم. http://mazand-entekhab8.blogfa.com/

با آخرین اخبار در خصوص نمایندگان استان مازندران به روزم. http://mazand-entekhab8.blogfa.com/

akhe ina che ertebati be in weblog dareee inaro bayad jaye dige nevesht na to khazar nome ha darket mikonam hatman matlab kam avordi ,,,, baba to ke inkare nist jam kon basateto

محسن خبازی کناری

سلام اصلا به ما سر میزنی راستی یک مطلبی راجع به فریدونکنار نوشتم مطالعه کنید

علی اکبرقجری

سلام جناب قجری خوشحالم که باوبلاگی آشناشده ام که نام خانوادگی نویسنده اش شبیه من است دروبلاگتان به مطالب خوبی پرداخته اید به نظرمی رسدکه درمنطقه خودتان فرد تاثیرگذاری باشید به امید موفقیت .خوشحال خواهم شداگربه وبلاگ من هم سربزنید بازهم به سراغ وبلاگتون خواهم آمد وازمطالب آن استفاده خواهم نمود.