سازمان ثبت در مرحله برون‌رفت از ثبت سنتی به نوین است

رئیس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان فریدونکنار گفت: سازمان ثبت در مرحله برون‌رفت از ثبت سنتی به ثبت نوین است.

خبرگزاری فارس: سازمان ثبت در مرحله برون‌رفت از ثبت سنتی به نوین است 

 

فیض‌الله ذبیحی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: آمار عملکرد اداره ثبت اسناد و املاک فریدونکنار 25 درصد افزایش یافته است.

وی افزود: ثبت اسناد و املاک یکی از دستگاه‌های بزرگ و حاکمیتی است که براساس قانون، ماموریت‌های متنوعی دارد و علاوه بر صدور اسناد مالکیت، دیگر خدمات شامل ثبت اسناد رسمی را نیز اجرا می‌کند.

رئیس ثبت اسناد و املاک شهرستان فریدونکنار وصول مطالبات معوقه بانک‌های دولتی و خصوصی، وصول مطالبات افراد حقیقی و حقوقی، اجرای طرح کاداستر شهری و روستایی و ثبت شرکت‌های تجاری و مؤسسات را نیز در این لیست قرار داد.

به گفته ذبیحی خدمات مختلف از طریق دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق در شهرستان فریدونکنار ارائه می‌شود و در حقیقت سازمان ثبت در مرحله برون‌رفت از ثبت سنتی به ثبت نوین است.

وی بیان داشت: در صورت اصلاح فرآیندهای ثبتی و وضع قوانین و مقررات متناسب با شرایط امروز و ارائه خدمات به صورت الکترونیکی، بسیاری از مشکلات موجود رفع شده و ارائه خدمات ثبتی به متقاضیان در کمترین زمان ممکن و به نحو مطلوب صورت خواهد گرفت.

ذبیحی گفت: واحد ثبتی فریدونکنار در حال حاضر دارای پنج دفتر رسمی و سه دفتر ازدواج و یک دفتر طلاق است.

وی سطح رضایت عمومی مردم از عملکرد این نهاد در فریدونکنار را خوب ارزیابی و تصریح کرد: سعی می‌کنیم با ارائه خدمات با روند الکترونیکی و هوشمند در خدمات‌دهی سهولت بیشتری ایجاد کنیم.

/ 1 نظر / 47 بازدید
www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز از سايت ماديدن کنيد امکان ارائه هاست و دامين به شما براي تبديل وبلاگ خوبتوون به يک سايت مستقل فراهم شده است. در صورتي که وبلاگ شما روزانه بالاي 100 بازديد کننده دارد با ثبت دامين مورد نظرتان در سايت ما از طرف نمايشگاه هاست يک سال هاستينگ رايگان هديه بگيرد خدمات فروش سرور مجازي هم ارائه مي شود www.hostexhibition.com ------------------------------ ارسال ايميل تبليغاتي شما به بيش از 9 ميليون کاربر ايراني تبليغ کالا يا محصول ويا سايت شما در وايبر يا وات س اپ و يا لاين www.cc-ir.com -------------------------------