آمادگی سرمایه‌گذاران فرانسوی برای ایجاد مرکز توریست درمانی در فریدونکنار

سرپرست فرمانداری فریدونکنار گفت: ۲ سرمایه‌گذار از کشور فرانسه، آمادگی خود را برای حضور در سطح سواحل بکر و آزاد فریدونکنار اعلام کردند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونکنار، مهرداد ابراهیمی با بیان اینکه موضوع سرمایه‌گذاری در این منطقه با محوریت توریست‌درمانی است، اظهار داشت: استفان بازین و پیر لاپورته با حضور در فرمانداری فریدونکنار موضع سرمایه‌گذاری خود را مطرح کردند.

سرپرست فرمانداری شهرستان فریدونکنار با تأکید بر لزوم حضور سرمایه‌گذاران در منطقه بیان کرد: حضور سرمایه‌گذاران برای توسعه و پیشرفت پایدار و همه‌جانبه شهرستان امری ضروری است.

وی با اشاره به اینکه طرح اولیه و موارد مرتبط با پروژه سرمایه‌گذاران فرانسوی ارائه شده است، تصریح کرد: این دو سرمایه‌گذار فرانسوی با همراهی یک هیئت چهارنفره ایرانی از سواحل بکر و آزاد فریدونکنار بازدید کردند.

ابراهیمی با بیان اینکه پروژه مورد نظر سرمایه‌گذاران فرانسوی با محوریت توریست‌درمانی مطرح شده است، خاطرنشان کرد: مجموعه مورد نظر فقط یک نمونه در دنیا دارد که در شهر پاریس احداث و بهره‌برداری شده است.

وی ادامه داد: فریدونکنار برای توسعه پایدار ضمن همدلی همه دستگاه‌های اجرایی و تقویت و مشارکت ظرفیت‌های منطقه‌ای، به حضور سرمایه‌گذاران در حوزه‌های گوناگون نیازمند است.

سرپرست فرمانداری فریدونکنار ابراز امیدواری کرد: سرمایه‌گذاران بعد از بررسی منطقه به جمع‌بندی مطلوبی رسیده تا طرح را به مرحله اجرا برسانند.

وی با بیان اینکه از طرح‌های سرمایه‌گذاری که برای بهره‌وری عموم مردم و اقشار درآمدی مختلف تدوین شود، حمایت می‌کنیم، افزود: به‌دنبال اجرای پروژه‌های گردشگری شاخص در شهرستان فریدونکنار هستیم.

ابراهیمی با تأکید بر اینکه قرار است کارهای مطالعاتی این طرح توسط سرمایه‎گذاران فرانسوی انجام شود، اظهار کرد: نتیجه این برنامه پس از انجام تحقیقات اولیه اعلام می‌شود.

وی گفت: این هیئت سرمایه‌گذاری به‌دنبال ایجاد یک مرکز توریست‌درمانی بزرگ و ویژه در ساحل فریدونکنار است که می‌تواند ورود گردشگران خارجی را افزایش داده و ارزآوری بسیار خوبی برای استان داشته باشد.

/ 1 نظر / 23 بازدید
سلام www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد سايت ما اين است يادتون نره به جاي دات کام فارسي .com بزنيد updapدات کام با تشکر[گل] [گل]