دیدار جمعی از جوانان فریدونکناری با دکتر قلی پور

جمعی از جوانان فریدونکناری که به گفته شاهدان تعداد آنان بیش از 100 نفر بوده است با دکتر قلی پور دیدار کردند.

DSC03520.jpg

 در این جلسه که در شهر فریدونکنار برگزار گردید دکتر قلی پور ضمن برشمردن برنامه های خود برای جوانان شهر، توسعۀ اشتغال را به عنوان یکی از دغدغه ها و نیازهای اصلی قشر جوان منطقه برشمرد و تلاش در جهت تحقق هدف افزایش ظرفیتهای اشتغال زایی را از ضرورتهای توسعه اقتصادی و اجتماعی شهر دانست.

در این نشست جوانان حاضر که استقبال آنان از این جلسه به عقیدۀ بسیاری از کارشناسان، بی نظیر توصیف شده بود طی اظهار نظرهای خود با انتقاد از عدم تحقق وعده های نمایندگان گذشته درخصوص ایجاد اشتغال برای جوانان، خواهان پاسخگویی آنان شدند.

دکتر قلی پور نیز با صحه گذاشتن بر گفته های منتقدان حاضر در جلسه گفت که نمی تواند پاسخگوی عملکردها و فعالیتهای دیگران باشد و تلاش می کند تا بتواند شرایط را برای ایجاد فرصتهای شغلی مناسب در منطقه فراهم نماید.

شایان ذکر است در روزهای اخیر با توجه به اقبال روزافزون مردم منطقه به دکتر قلی پور، ایشان با درخواستهای متعدد برای حضور در جلسات و جمع های خانگی مواجه گردیده اند به گونه ای که پاسخگویی به کلیه درخواستها با برنامه ریزی های بسیار فشرده امکان پذیر می گردد.

 

/ 19 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی

اقای محترم دیگر این شایعات جواب نمی دهد و بیشتر از اینها دست و پا نزنید شاید دست و پایتان دچار آسیب شوند. مردم از خیلی مدت قبل متوجه افکار دروغین شما شده اند. و این هم از استقبال مردم از شماها در مجالس مختلف مشهود است.

محسن - ک

شما کاندید به مجلس نفرستادید که اینطور بد صحبت می کنید اگر کاندید شما به مجلس برود چطور صحبت می کنیدیعنی انتخابات ارزش توهین به دیگران را دارد شما که ادعا می کنید می خواهید فریدونکنار را بسازید اینگونه دست به کار شده اید؟!من هم در جلسات روحی شرکت کرده ام و هم در جلسات قلی پور اما هر دو جلسه خوب بود همراهان روحی دوستانش بودند و همراهان قلی پور هم از برادران و بستگانش.بنظر من روزی چشم در چشم هم می اندازید و از گفته های خود پشیمان می شویدهم کار پخش سی دی ها کار خوبی نبود هم پخش نشست نجف نژاد با قلی پور بالاخره این دو بزرگوار پس از سالها کسب آبرو کردند لااقل ما نگذاریم با آبروی کسی بازی شود مثلا آبروی قلی پور به خاطر نشست با مفداد برود یا آبروی رحی به خاطر پخش آن سی دی برود چه به من و شما می رسد البته به نظر من کسی که آن سی دی ها را پخش کرد از دوست داران روحی بود چون او را پیش مردم عزیزتر کرد مردم هم نماینده ای می خواهند که حرف زن باشد این دو نفر از سرمایه های شهر ما هستند اینقدر بر آنها نتازید

آقای محسن-ک شما و اقایی که با عناوین مختلف و اسم های متفاوت مطلب می گذارید یک نفر می باشید.این کاملا مشخص است.چون می بینید جوابی ندارید از روش (شخصیت میانجی) استفاده می کنید.به اینصورت که خود را به جای نفر سوم و با اسم متفاوت جا میزنید و جواب و تفکرات خود را به زبان شخص مجازی می زنید. بابا جان این کارا دیگر قدیمی شده است. این کار شما یعنی فریب افکار عمومی. و یا اینکه فکر می کنید خوانندگان محترم چیزی حالیشون نیست.

محسن - ک

عاقلان دانند

فریب افکار عمومی یعنی اینکه در زمان خاتمی بر علیه رهبری حرف برانید و در زمان احمدی نژاد خود را ولایتی بخوانید(البته شما نه بلکه کاندیدای شما)خداوند نجف نژاد و کدخدایی را برای شما و کاندیدای تان حفظ کند

نویسنده وب لاگ

سلام دوستان عزیز در پاسخ به کامنت بدون اسم ساعت 11:47 باید بگویم بنده از این موضوع بی اطلاعم و این نظر یکی از خوانندگان بوده است.

سلام پیشنهاد میکنم با حفظ احترام به هر دو مناظره در مسجد جامع فریدونکنار برگزار گردد تا همه مسایل روشن گردد

نماینده مردم وارد صحنه شد چه نیازی به مناظره است؟

مرادی

[سوال]جناب اقای قلی پور ودوستان وی اگاه باشید که در صورت ورود مقدتد به مجلس مردم فریدونکنار شما را به عنوان خائن خواهند شناخت اقای قلی پور با دروغگویی به هیچ جا نمیرسی جز اینکه فشار قبرت را بیشتر کنی

پس از همین الان همان کاری را کنید که با خائن می کنند چون اینبار دوباره از ما شکست می خورید فقط مقداد خاک بر سرتان بعده دوسال گند زدید