تنها نقطه آلوده به موادمخدر در فریدونکنار برچیده شد!

فرماندار فریدونکنار گفت: تنها نقطه آلوده به موادمخدر در فریدونکنار برچیده شده است.

خبرگزاری فارس: تنها نقطه آلوده به موادمخدر در فریدونکنار برچیده شد

 

مهرداد ابراهیمی در گفت و گو با فارس اظهار کرد: تنها نقطه آلوده و آسیب‌پذیر به موادمخدر در شهر ساحلی و توریستی فریدونکنار پاک‌سازی و تخریب شده است.

وی با بیان اینکه روزهای پایانی فروردین امسال جلسه شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر فریدونکنار برگزار شد، گفت: اطلاع‌رسانی خوبی از دستورات و مصوبات آن جلسه انجام شد و بر روی خروجی رسانه‌ها قرار گرفت.

فرماندار فریدونکنار با اشاره به اینکه تنها نقطه آلوده به موادمخدر در فریدونکنار به‌زودی برچیده می‌شود در صدر اخبار قرار گرفت، تصریح کرد: با جدیت در این موضوع وارد عمل شدیم و برنامه‌ریزی و پیگیری‌های خاص خود را برای برچیده شدن این نقطه آلوده در دستور کار قرار دادیم.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه مشکلات اجتماعی و بهداشتی جامعه ناشی از حضور معتادان است، بیان کرد: این نقطه آلوده که جایگاهی امن برای معتادان و توزیع‌کنندگان موادمخدر بود پاک‌سازی و تخریب شد.

وی با بیان اینکه جلسه شورای هماهنگی ستاد مبارزه با موادمخدر فریدونکنار و کمیته‌های تشکیل شده در آن مرتب و با جدیت برگزار می‌شود، ادامه داد: می‌توانیم بعد از برچیده شدن این نقطه آن را به مرکز حفاظت از منابع آبزیان تبدیل کنیم و مصوبات جلسات شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر و کمیته‌های تشکیل شده در آن با جدیت پیگیری شده و اقدامات عملیاتی برای تحقق آن به مرحله اجرا می‌رسد.

ابراهیمی با تقدیر از حمایت و همراهی دستگاه‌های مربوطه اعم از شیلات استان، شهردار فریدونکنار، شورای اسلامی شهر و نیروی انتظامی در مسیر برچیده شدن این نقطه آلوده در فریدونکنار، افزود: این کار سال‌های زیادی بر زمین مانده بود که توانستیم در این دولت برای امنیت مردم منطقه و توسعه شهر گامی موثر برداریم.

فرماندار شهرستان فریدونکنار گفت: فقط کمتر از 20 درصد از کسانی که ترک می‌کنند پاک می‌مانند و دیگر به سمت موادمخدر نمی‌روند که لازم است جدیت همگانی در مبارزه با موادمخدر در دستور کار قرار بگیرد.

/ 0 نظر / 40 بازدید