زمینه انتخابات رایانه‌ای در فریدونکنار مهیا شده است

فرماندار فریدونکنار گفت: زمینه برگزاری انتخابات رایانه‌ای در فریدونکنار کاملا مهیا است.

به گزارش فارس امید نیک‌نژاد در جلسه کمیته فنی انتخابات این شهرستان اظهار داشت: سه مرکز ISP در شهرستان مستقر می‌شود تا جوابگوی برگزاری انتخابات رایانه‌ای در منطقه و آنلاین بودن در روز انتخابات باشد.
وی ادامه داد: برنامه‌ریزی‌های انتخاباتی با مشارکت دستگاه‌های اجرایی مرتبط صورت گرفته و در همین راستا تاکنون شش جلسه از سوی کمیته راهبردی انتخابات شهرستان به‌ منظور هماهنگی‌های لازم و رفع موانع احتمالی برگزار شده است.
فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان فریدونکنار تصریح کرد: هیئت اجرایی انتخابات در فریدونکنار تشکیل شده است که شامل هفت معتمد، نماینده شورای شهرستان، فرماندار، نماینده دادستان و نماینده اداره ثبت احوال است.
وی با بیان اینکه کاربران رایانه‌ای روز اخذ رای مشخص شده‌اند، خاطرنشان کرد: اعضای شعب اخذ رای در روزهای آتی مشخص و معرفی می‌شوند و جلسات توجیهی برای اعضا پس از آن برگزار می‌شود.
نیک‌نژاد یادآور شد: 56 شعبه اخذ رای در شهرستان معرفی شده است که 53 شعبه ثابت و سه شعبه اخذ رای هم سیار هستند.

 رئیس هیئت اجرایی شهرستان فریدونکنار اظهار امیدواری کرد؛ تعامل بسیار خوبی میان اعضای اجرایی و هیئت نظارت در انتخابات وجود داشته و همه برای برگزاری انتخاباتی سالم با مشارکت حداکثری مردم آماده باشند و تلاش کنند.
وی اضافه کرد: به ‌منظور برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور تمام‌ دستگاه‌های اجرایی در راستای اجرای قانون انتخابات موظف به همکاری تمام و کمال هستند که‌ تاکنون در این خصوص مشکلی نداشته‌ایم.

/ 0 نظر / 4 بازدید