مصطفی زمانی: لباسی را روی عکس من مونتاژ می‌کنند که هرگز نمی‌پوشم!

مصطفی زمانی بازیگر فریدونکناری نقش یوسف در مجموعه یوسف پیامبر می گوید از هر 10 عکسی که مجلات از وی منتشر می‌کنند هشت تای آن مونتاژ است و حدود دو ماه است که سعی می‌کند عکس‌هایش را از کیوسک‌ها جمع کند.


زمانی درباره به شهرت رسیدن خود با بازی در این مجموعه می‌گوید: باور کنید الان حدود دو ماه است که سعی می کنم عکس هایم را از کیوسک ها جمع کنم چرا که واقعا نمی خواهم وارد این نوع فضاها شوم. این نوع فضا دنیایی که من برای آینده ام می‌خواهم نیست.

بازیگر نقش یوزارسیف افزود: از هر 10 عکسی که از من روی جلد بعضی نشریات چاپ شده، هشت تا از آنها مونتاژ است. لباسی را که هرگزنمی پوشم روی تن من مونتاژمی کنند و من بسیار آزار می بینم چرا که نمی خواهم این عکس‌ها معرف شخصیت من باشد. جالب اینکه وقتی سعی می کنم جلو این اتفاق ها را بگیرم همین حرکت من تبدیل به حاشیه می‌شود.

وی که با ضمیمه روزانه اعتماد گفت و گو کرده ادامه داد: ای کاش بتوانم از همین جا خواهش کنم به شخصیت افراد احترام بگذاریم. مونتاژعکس یک نفر، به سخره گرفتن خصوصیات شخصی اوست یا نوشتن در رابطه با زندگی خصوصی یک بازیگر که تازه پایش به این وادی گذاشته، چه واقعیت داشته باشد چه نداشته باشد، تجاوز به حریم خصوصی اوست و اگر این اتفاق ها نشانه شهرت است یا شهرت می آورد، من نه می پسندم و نه می گذارم به این نوع شهرت برسم.
گفتنی است زمانی در حال حاضر در فیلم«آل» به کارگردانی بهرام بهرامیان و تهیه کننده گی علی معلم بازی می‌کند.

/ 0 نظر / 8 بازدید