70 غرفه نمایشگاه بهاره در فریدونکنار بر پا می شود

فرماندار فریدونکنار از برپایی نمایشگاه بهاره با ۷۰ غرفه در آستانه سال نو در شهرستان خبر داد.

نمایشگاه-بهاره-صومعه-سرا-17

به گزارش مهر، مهرداد ابراهیمی عصر سه شنبه در جلسه تنظیم بازار شهرستان، گفت: تاکنون به مقدار سه تن گوشت مرغ منجمد با نرخ مصوب دولتی با عاملیت دو کارگزار در سطح شهرستان در حال توزیع است.

ابراهیمی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات همه همکاران در زمینه تنظیم بازار شهرستان با موفق ارزیابی کردن سیاست های دولت تدبیر و امید در زمینه کاهش التهاب در بازار و کنترل تورم اظهار داشت: مسئولین ستاد تنظیم بازار تمامی سعی و تلاش خود را در جهت تأمین و حمل به موقع کالا در شهرستان و هم چنین در سطح روستاها به کار بسته و به گونه ای برنامه ریزی نمایند که در سریع ترین و سهل ترین زمان ممکن کالا به دست مردم رسیده و نظارت و بازرسی در خصوص عرضه کالا خصوصاٌ در ایام پایانی سال تشدید شود.

ابراهیمی افزود: باید ترتیبی اندیشیده شود که محیط نمایشگاه بهاره از جاذبه لازم برای مراجعه مردم برخوردار باشد.

ناصحی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فریدونکنار نیز ضمن بیان گزارشی از وضعیت موجود در بازار، از برگزاری نمایشگاه بهاره از نیمه دوم اسفند در محوطه اداره ورزش و جوانان با حدود ۷۰ غرفه خبر داد.

در پایان این جلسه از پروژه های مسکن مهر فرهنگیان در خیابان نامجو، پروژه ۵۰ واحدی تعاونی مسکن م. هر شرکت کیمه سرا در خیابان ۲۴ متری ساحلی، پروژه ۸۰ واحدی مسکن مهر جوانان در خیابان ۲۴ متری ساحلی، پروژه ۹۰ واحدی مسکن مهر شکوه در خیابان امام و پروژه ۱۵۲ واحدی تعاونی کارکنان غلّه در خیابان امام بازدید شد.

/ 0 نظر / 20 بازدید