اراضی شالیزاری فریدونکنار دچار آب‌گرفتگی شد

مدیر جهاد کشاورزی فریدونکنار با اشاره به اینکه هیچ یک از واحدهای بهره‌برداری در این شهرستان بر اثر وقوع سیل، آسیب ندید، گفت: مقدار زیادی از اراضی شالیزاری فریدونکنار دچار آب‌گرفتگی شده است.

حسن رزاقی در گفت‌و‌گو با ایسنا با اشاره به بارش بارندگی شدید در روزهای گذشته در فریدونکنار، اظهار کرد: اراضی شالیزاری در این شهرستان دچار آبگرفتگی شده‌ و با توجه به اینکه محل خروجی آب در اراضی شالیزاری باز است، امیدواریم این مشکل نیز به زودی برطرف شود.

وی با اشاره به اینکه همکاران ما در مراکز خدمات روستاها در آماده باش کامل به سر می‌برند، خاطرنشان کرد: اکثر اراضی ما به ویژه آنهایی که در کنار رودها و نهرها بودند دچار آب گرفتگی شدند اما این آب گرفتگی برای بعضی از اراضی که دچار ورس شدید شدند مشکل‌آفرین است.

مدیر جهاد کشاورزی فریدونکنار گفت: به دلیل اینکه دهنه خروجی آب‌ها در مزارع باز است انتظار می‌رود تا دو روز آینده این مسئله کاملا برطرف شود.

رزاقی خاطرنشان کرد: به دلیل آنکه در آستانه برداشت محصول در فریدونکنار بودیم کار برداشت با ماشین را در بعضی از مزارع دچار سختی می‌کند اما از نگاه دیگر این باران نعمت بوده و حتی در آبیاری مزارع که به دنبال کشت دوم و سوم هستند نیز کمک می‌کند.

وی افزود: بارش‌های در مناطق بالادست فریدونکنار و در محور هراز چون در مسیر آنها قرار داریم ممکن است خساراتی را برای ما به بار آورد و در غیر این‌صورت مشکلی در فریدونکنار نداریم.

رزاقی در پایان خاطرنشان کرد: سطح آب رودخانه‌ها بالا آمده است اما در فریدونکنار سرریزی نداشته‌ایم و به هیچ واحد بهره‌برداری نیز آسیب نرسیده است.

/ 1 نظر / 73 بازدید
تبادل لینک

سلام اگه با تبادل لینک موافقی گام اول : این لینک را تو سایتت قرار بده عنوان : آموزش خیاطی آدرس : http://shop.panizz.com/product.php?id=3 گام دوم : وارد سايت زير شده و لينک خودتو درج کن http://9rang.ir/panizz ارادتمند