اجرای پروژه گردشگری چهار فصل در سواحل فریدونکنار

پروژه چهار فصل گردشگری، توریستی و ورزشی شهرداری فریدونکنار در ساحل شرقی دریا در حال اجراست.

 

به گزارش ایرنا پروژه چهار فصل گردشگری، توریستی و ورزشی شهرداری به عنوان یکی از طرحها و برنامه های مهم این روزهای شهرداری و شورای شهر قرار گرفته و به دلیل اهمیتی که دارد، یکی از دغدغه های اساسی شهروندان فهیم ما هم به شمار می آید که درمرحله اول با احداث 7 سوئیت در حال اجراست.
این پروژه که در زمینی به مساحت 14 هزار متر مربع عملیاتی می شود ، دارای پتانسیلها و طرحهای جذاب وقابل توجهی است که با اجرایی شدن آنها ، به جاذبه های شهرستان ساحلی فریدونکنار افزوده می شود.
لازم به ذکر است این پروژه ها عبارتند از : زمین چمن مصنوعی، استراحتگاه ورزشکاران، استراحتگاه غریق نجات، کمپ هلال احمر، احداث آلاچیق، فروشگاه صنایع دستی، کمپ نیروی انتظامی و سینمای روباز که امیدواریم هر چه زودتر به بهره برداری برسد.
فریدونکنار یکی از شهرهای ساحلی استان مازندران است که همه ساله پذیرای هزاران مسافر و گردشگر است. این شهرستان با برنج تولیدی و ممتاز خود نیز معروف است.
فریدونکنار علاوه بر جذابیت ها و ظرفیت های فوق از نظر جغرافیایی طبیعی نیز همه ساله پذیرای هزاران قطعه پرنده مهاجر آبزی و کنارآبزی در تالاب ها و آبگیرهایش است و درنای سیبری یکی از پرندگان کم یاب و باارزشی است که همه ساله برای زمستان گذرانی به این منطقه سفر می کند.

/ 1 نظر / 105 بازدید
حقدوست

[گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] سلام دوست گرامي. [گل] ضمن آرزوي بهترينها براي شما؛ [گل] اين پيام، کارت دعوتيست محضر شما عزيز. ## ‌خوشحال خواهم شد در کلبه خود در خدمت شما باشم. ## مطمئنا «مطالب متنوع وبلاگ»، پاسخگوي بسياري از سوالات ذهني شماست؛ همانند: @@ فرهنگ و آداب اسلامي رفتار با والدین(پدر و مادر) [گل] @@ هشت طلبکار هر روزه از انسان + فضیلت عظیم دانش آموختن برای خدا [گل] @@ جواب شعر: دلخوش از آنیم که حج می‌‌رویم *** غافل از آنیم که کج می‌‌رویم... [گل] @@ آقايان و خانمها اينگونه همسرداري کنند...(20راهکار زندگي شيرين) [گل] (صفحه دوم وبلاگ) [گل][گل] منتظر حضور و البته «نظرات ارزشمند» شما گرامي هستم.[گل][گل] توصيه ميکنم از باقي صفحات وبلاگ نيز ديدن کنيد. موفق و منصور باشيد. http://bia2mofid.persianblog.ir [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل]