نامگذاری یکی از میدان های فریدونکنار به نام فلسطین!

فرماندار فریدونکنار از نامگذاری یکی از میدان‌های شهر فریدونکنار به نام فلسطین خبر داد.

به گزارش فارس امید نیک نژاد با اشاره به اینکه به‌ زودی یکی از میدان‌های فریدونکنار به نام فلسطین نامگذاری خواهد شد، اظهار داشت: پیروزی اخیر مردم مظلوم غزه در برابر رژیم جنایتکار صهیونیستی از برکات خداوند، صبر و تحمل مردم با استفاده از آموزه‌های دینی و صلابت و ایستادگی نیروهای مقاومت اسلامی بود.
وی درباره نامگذاری یکی از میدان‌های شهر به نام فلسطین گفت‌: این حرکت در راستای اعلام حمایت از مردم بی‌دفاع غزه و همدردی ایرانیان به‌ ویژه مردم فریدونکنار با آنان انجام خواهد شد.
به گفته وی نامگذاری یکی از میدان‌ها به‌ نام فلسطین به‌ زودی با حضور یکی از نمایندگان جنبش حماس در یک مراسم ویژه انجام خواهد شد.
وی در پایان گفت: مردم فریدونکنار 170 میلیون ریال به مردم غزه کمک کردند.

(تا آنجا که ما می دانیم فریدونکنار دارای ٢ میدان اصلی به نامهای میدان ماهی و میدان درنا است و حتی جای میدانی به نام میدان برنج یا شالی نیز در شهر خالی است. حال پیدا کنید میدان فلسطین را)! 

/ 3 نظر / 4 بازدید
صادقی فر

سلام اقا مهدي خسته نباشي ، ما كه از مطالب و نگارش جالبت لذت برديم.

ناشناس

مردم فریدونکنار همین فرماندار رو کم داشتن. میدان فلسطین - سر در شهر را هم بنویسید به فریدونکنار شهر خون و قیام خوش آمدید . اصلا چرا نام میدان را شهدای غزه نمیکنن، این که جالبتره. به فریدونکنار شهر خون، سنگ و آزادی خوش آمدید. به به به به چه شود. درود آمون بزرگ بر این فرماندار.

این اقای فرماندرا که گماشته اقای رئیس جمهور می باشد و تنها ماموریت ایشان جمع آوری ارای مردم بیچاره شهر فریدونکنار بر ای ایشان می باشد. حال در آینده میدان احمدی نژاد-ماهی احمدی نژادی و درنای احمدی نژادی هم قابل تصور است. ای بابا ول کنید فلسطین و غزه و ...رو-مردم شهر ما از غزه هم نیازمندترند.