برگزاری جشنواره خوشه های زرین در فریدونکنار

فرماندار فریدونکنار گفت: جشنواره خوشه های زرین هفته اول شهریورماه در این شهرستان برگزار می شود.     

خوشه طلایی برنج

به گزارش شمال نیوز ، مهرداد ابراهیمی سه شنبه شب در نشست صمیمی با اصحاب رسانه استان با بیان اینکه این جشنواره هفته اول شهریورماه در روستای ازباران برگزار می شود گفت: این جشنواره شامل نمایشگاه خودروهای کشاورزی، غرفه های سنتی، بازیهای محلی، سوغات و صنایع دستی و غیره است.

وی با اشاره به نقش مهم رسانه ها در تنویر و آگاهی بخشی به جامعه، دروازه بانی خبر را از جمله وظایف اصلی برشمرد تا جریان خبر به دست افراد دارای زر و زور نیفتد.

ابراهیمی، رانت اطلاعاتی را نوعی سم در حوزه اطلاع رسانی دانست و با تاکید بر اینکه مدیران باید نسبت به ساخت و ایجاد اتاق شیشته ای و فکر اقدام داشته باشند، تصریح کرد: در امپراطوری رسانه ای و با هجمه هایی که بر علیه جمهوری اسلامی ایران فعال است باید از فضای بین المللی برای معرفی بیشتر ارزشها و دستاوردها بهره گیریم.

فرماندار فریدونکنار، ایجاد اعتماد را در جامعه امری ضروری دانست و گفت: امنیت، امید و ایجاد نشاط نیز از دیگر وظایف است و رسانه ها باید امید را به همراه نشاط در جامعه ترویج دهند زیرا جامعه ای که نشاط نداشته باشد، مرده است.

مهرداد ابراهیمی، دسترسی آسان به خبرنگاران و ارتباط دو سویه با مسئولان را امری مهم برشمرد و گفت: خبرنگار مسئولیت شناس و شجاع می تواند مشاور خوبی برای دستگاههای اجرایی باشد.

وی برپایی نشست های فصلی، جشنواره ساحل پاک، جشنواره خوشه های زرین را از جمله برنامه های شهرستان بیان کرد.

/ 0 نظر / 60 بازدید