دکتر روحی: روستاها به من احتیاج دارند نه من به آنها!

نشست انتخاباتی آقایان دکتر روحی و دکتر قلی پور با حضور چهره ها و نخبه های سیاسی حوزۀ انتخابیه بابلسر و فریدونکنار جمعه گذشته دوازدهم بهمن ماه در شهر کله بست برگزار شد.

در این جلسه که در جمع 50 نفری از مردم منطقه تشکیل شد دکتر روحی و دکتر قلی پور هر یک به طور جداگانه به مدت 2 ساعت به بیان دیدگاهها و نظرات خود پرداختند.

t4xl5k.jpg

محوری ترین سوال از آقای دکتر روحی در این جلسه، دلیل حضور ایشان در انتخابات علی رغم اعلام قبلی مبنی بر عدم حضور بود که این موضوع جو سنگینی را علیه ایشان بر فضای جلسه حاکم ساخت.

دکتر روحی در تشریح دلایل کاندیدا شدن خود در انتخابات گفت: با وجود اینکه قبلاً اعلام کرده بودم که نمی آیم اما وقتی به این نتیجه رسیدم که دکتر قلی پور در رقابت با رقبای حاضر در منطقه نمی تواند موفق به کسب آرای لازم گردد، تصمیم به حضور گرفتم و در واقع نگرانی هایم از عدم موفقیت در انتخابات توسط دکتر قلی پور، دلیل اصلی شرکت من در انتخابات بود.

در ادامه جلسه چند تن از حاضران در واکنش به سخنان دکتر روحی، حضور ایشان را نگران کننده تر دانسته و این حضور را عاملی جهت تقسیم آراء در منطقه و عدم موفقیت در انتخابات اعلام کردند و عنوان داشتند: شما در صورتیکه واقعا معتقد به این امر بودید می بایست با حمایت از دکتر قلی پور زمینه را برای موفقیت ایشان و پیروزی در انتخابات فراهم می کردید.

موضوع دیگر مورد سوال از دکتر روحی حضور کمرنگ ایشان در منطقه بود. دکتر روحی در پاسخ به سوالات مربوطه در این زمینه اظهار داشت: من پیگیر یک سری از امور بودم و فرصت کمتری برای حضور در منطقه به دست می آمد.

در ادامه دکتر روحی که با انتقاد شدید چند تن از نمایندگان روستاهای حوزۀ انتخابیه درخصوص حضور اندک در منطقه روبرو شد گفت: روستاها به من احتیاج دارند و نه من به آنان و آنها باید به دنبال من باشند!!!

دکتر روحی همچنین در این نشست از دکتر قلی پور بدلیل حضور در انتخابات علی رغم رایزنی های گذشته با ایشان درخصوص عدم شرکت، عذرخواهی کرد.

در جلسه بعدی که با حضور دکتر قلی پور برگزار شد ایشان نیز به بیان نقطه نظرات خود در باب انتخابات و مسائل موجود و راهکارهای برون رفت از معضلات و بهر وری بیشتر و موثر تر از امکانات و منابع موجود در منطقه پرداخت.

همچنین دکتر قلی پور به استناد به نوشته های ثبت شده در دفترچه تقویم خود از رایزنی ها و هماهنگی های قبلی با دکتر روحی و تاکید ایشان بر نیامدن در انتخابات مطالبی را بیان داشت.  

/ 1 نظر / 5 بازدید
يک همشهری

سلام البته من در جلسه حضور داشتم اين طور هم که شما يک طرفه قضاوت می کنيد نيست.ضمنا آقای قلی پور فراموش کرده که به اتفاق آقايان نانواکناری و مهدی زاده - زمانی که دکتر روحی اعلام حضور کرده بود - ايشان را آدم حساب نکردند و جلسه ای گرفتند تا يکی از اين سه نفر بيايند. هر کس جای روحی بود و اين بی احترامی را ميديد بدتر از اينها را نسبت به آقايان مرتکب ميشد.