مجمع فریدونکناریهای مرکز و شهرستان شدن فریدونکنار

همچنانکه مستحضرید مردم عزیز فریدونکنار به آرزوی دیرینه و به حق خود که همانا ارتقاء بخش به شهرستان بود دست یافتند. اتفاقی بسیار فرخنده که دستیابی به آن را می بایست به نام کلیه عزیزان و همشهریانی نوشت که برای تحقق این مهم، از هیچ تلاشی فرو گذار نکردند.

یکی از این فعالان؛ مجمع فریدونکناریهای مقیم مرکز بود که (این مجمع از شورای مرکزی برجسته ای برخوردار بوده و افرادی همچون حاج ولی اله نانوا کناری، دکتر قلی پور، دکتر براری، استاد شعبان آزادی کناری، آقای ابراهیم صادقی فر و ... در آن عضویت دارند) جهت به ثمر رسیدن خواسته تاریخی مردم منطقه درخصوص ارتقاء یافتن به شهرستان همتی خالصانه را صرف نمود و نهایتاً این همدلی به بار نشست.

اما آنچه که تعجب دوستداران و دلسوزان شهر را برانگیخت، ثبت این تلاش همگانی به نام یک نفر است که به واقع عملی بسیار غیرمنصفانه محسوب می گردد. چرا که در راستای رسیدن به اهداف شخصی و حزبی، زحمات سایر عزیزان را نادیده انگاشتن عملی است که به هیچ وجه توجیه پذیر نیست. 

لذا نگارنده به نوبۀ خود از همۀ کسانیکه در جهت سرافرازی و رشد و ارتقاء فرهنگی، سیاسی، علمی و اقتصادی این خطۀ مبارک همت می گمارند، سپاسگذاری می نماید. به امید فردایی بهتر.

7ef0771c1a974e6aa523b8b9f2e670bf.jpg

/ 22 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی

آقای محمدرضا خودت شرمت بياد معلومه از دوستای اصغرحسين زاده ای والله از دوستای اصغر حسين زاده بيشتر از اين هم انتظار نمی ره

mohammadreza

بابا شما ديگه کی هستيد.کجای کامنت من ميگه من رفيق کی هستم وکی.من گفتم وبلاگ جای اين حرفا نيست همين .چرا آدم وتو مشکلات خودتون غرق می کنيد.واقعا که بابا مرديد اسمتون رو هم بنويسيد اگه راست می گيد.فکر می کنم اينا سرکاريه ظاهرا اين آقايان برای خراب کردن يکی وارد کار شدن چون شما ببينيد اولين کامنت زيا دهم چيز مهمی نيست ولی اونای ديگه همش تهمت وفحشه بله.نگاه کنيد همين شما که بدون نام می نويسی همش اسم از کتک ونمی دونم می زنيمت وازاين حرفا می زنيد من وياد گروه فشار می ندازه حتما يه آدم دانشجوی روشنفکری را بنام يک دوست از شهر فريدونکنار را می خواهيد سرشو زير آب بکنيد اون هم ما اسم رفيق وهمکلاسی وهمکارش.خدا به خير کنه ولی من بعنوان يه آدم بی طرف ژيشنهاد می کنم بريد بيرون هرکار دلتون می خواد بکنيد.آدم بايد آزاده باشه

حسين زاده فر (کوثری)

اول دوستان خوبم سلام (چه بدون نام و چه با نام) شهيد بهشتی فرمود: اگر کسی غيبتم را نمايد او را می بخشم اما اگر کسی تهمتی به من بزند هرگز او را نخواهم بخشيد. دانشجوی عزيزی که با نام ((يک دوست از روستايی در کنار فريدونکنار )) خود را معرفی نموده ايد .ديارمان فريدونکنار دانشجويان عزيزی را در خود پرورانده است که هرچند مجهول فی الارض اند اما معروف فی السماء اند همچون دانشجوی شهيد سيد علی اصغر ربيع نتاج. دانشجو کسی است که انقلاب دوم را در کشور عزیزمان ایران رقم زده است شجاعت انتقاد نمودن در دانشجو همیشه تبلوری خاص داشته است. این حقیر پس از اینکه استاد عزیزم جناب آقای مهدیزاده حضور در انتخابات را نپذیرفتند صراحتا نظرم را به دوستانی همچون دکتر صادقی فر – دکتر آزادی و ... اعلام نمودم پس لزومی ندارد بدون نام وارد شده تا دکتر قلی پور ( که از بستگان این حقیر می باشند ) را تخریب نمایم . چه بسا که درک محضر شما یقینا به مراتب دشوار تر از درک محضر ایشان خواهد بود چون لااقل ماهی یکبار ایشان را در جلسه مجمع فریدونکناریها زیارت خواهیم نمود.

حسين زاده فر (کوثری)

دوم مزید امتنان خواهد بود که انتقادات ارزشمند شما را چهره به چهره بشنویم یقینا نفستان گرمتر از قلم تان خواهد بود و تاثریری عمیق بر اندیشه های این حقیر خواهد داشت. دوستی دیروز با من تماس گرفت و پیرامون شما حدس گمانهایی داشت که شاید دانشجوست و از سایت دانشگاه بهره می برد شاید مدیر مرکزی آموزشی ست و شاید یک روحانیست . بهر حال دنیا محل گذر است چه زود و چه دیر باید از این دار رخت بربست حال که چنین است چه بهتر که همسفره شهدا شویم. کامنت آقا محمدرضا ( که گمانم این است یادگار شهید فریدونی عزیز است ـ شاید هم اشتباه می کنم ، دوست دیگری با این نام باشد ـ) را خواندم گفتم بهتر است این متن را بنگارم . شماره تماس بنده 09359304651 می باشد البته این شماره را هم برای آقای رضایی کامنت نودم اما متاسفانه خبری نشد که امیدوارم در مورد شما چنین چیزی صدق نکند. فریدونکنار دیار مردمانی از نسل آئینه و آفتاب است صفائی چون آئینه و دلی به روشنی آفتاب را برای شما آرزومندم.

يک دوست از روستايی در کنار فريدونکنار

این آخرین پست من بود.بس است دیگر

يک دوست از روستايی در کنار فريدونکنار

سلام آخه دلم سوخت.چقدر تو اهل گفتمانی.می دونستم طرفتار سرسخت خاتمی هستی وازش حمایت می کنی اما نه دیگه اینقدر .بابا چه کشکی چه آبی جمع کن برو.این طرف وآن طرف می شینی برعلیه همه حرف می زنی واینجا خدا وپیغمبر می کنی.بروبه یکی بگو که نشناسنت بسه دیگه .هرچیزی اندازه ای داره.

محسن - ک

يک دوست از روستايی در کنار فريدونکنار خودت می نويسی خودت نظر ميدی خودت دامن ميزنی لطفا خودتان را معرفی کنيد تا ما هم شما را بشناسيم آدم اينقدر ترسو و بزدل و بی شخصيت نيديديم تو اگه کارت راست حسينی بود خودت را معرفی می کردی من که گاهی اوقات مطالب را سر می زنم و می خوانم به بی شخصيتی بعضی ها مانند شما افسوس می خورم. ظاهرا مدير محترم سايت شما را می شناسد و از اين کشمکش خوششان می آيد يک زمانی در همين سايت در مورد دکتر قلی پور نوشته بودند و ايشان مطالب را پاک نمود ( شايد به پيشنهاد شما ) اما الان ...!

mohammadreza

بنده به عنوان يک آدم بی طرف می گويم بی شخصيت کسی است که بدون نام مطلب در وب های مختلف می نويسد.وفکر می کند خيلی شجاع است وجربزه نداردنظراتش را با نام بگزارد .درضمن پيشنهاد می کنم آقای محسن ک وارد اين دعواها نشويد

محسن - ک

سلام امروز می خواستم سايتهای مختلف را بررسی کنم تا بدانم پيرامون انتخابات چه ميکنند به سايت اقای آزادی هم سری زدم و سر از اينجا درآوردم آدرس وبلاگ آقای آزادی را هم از آقای حسین زاده گرفتم حالا این دوست روستایی ما کیست که با حرفهای زشت به جان آقای حسین زاده افتاده خدا می داند یقینا دوست نیست و دشمن است به وبلاگ آقای حسین زاده هم سری زدم شبیه چنین مطلبی در آن بود که مدیر سایت آن را پاک نکرد با شناختی که از آصغرآقا دارم شاید با پاک نکردن کامنت می خواست بفهماند که آنرا که حساب پاک است از ... آقای زکریایی هم جواب خوبی نوشته بود خدا عاقبت این دوست روستایی را ختم به خیر کند. من خودم یک روستایی ام و افتخار هم می کنم ولی به خاطر این دوست روستایی در کنار فریدونکنار از همه عذر خواهی می کنم - حرفهای او را به حساب روستایی ها نگذارید. بشاد تا توفیقی دیگر

مهدی قجری

دوست عزیزم محسن - ک سلام باور بفرمائید بنده شما و ایشان را نمی شناسم درخصوص مطلب قبلی هم که همان زمان توضیح دادم مشکل سخت افزار ی بود که حل شد الان هم شما می توانید به همان مطلب با تمامی کامنت ها مراجعه کنید.