غرق شدن چهار فروند لنج ماهیگیری در بابلسر

بر اثر طوفان پنجشنبه شب که امواجی به طول ۶ متر را موجب شد چهار فروند  قایق مخصوص کیلکاگیری در دریای خزر در منطقه  بابلسر غرق و چهار نفر از سرنشینان آن نیز ناپدید شده اند.

حبیب ا... رمضانزاده مدیر کل حوادث غیر مترقبه مازندران نیز در گفتگو با خبرگزاری ایسنا با تائید واقعه، این طوفان را غیر منتظره اعلام کرد و گفت: تاکنون یک نفر از غرق شدگان در دریای بابلسر نجات یافت ولی با هماهنگی وزارت کشور و اعزام یک بالگرد به استان در حال گشت زنی برای یافتن سایر سرنشینان قایق های ماهیگیری هستیم.

وی با اشاره به اینکه طوفان همچنین موجب شد تا 120 واحد مسکونی در قائمشهر دچار آب گرفتگی شود افزود: کارخانه چیت سازی بهشهر و مجتمع های مسکونی این شهرستان و قسمتی از روستا های گلوگاه از حادثه دیشب خسارت دیدند.

رمضانزاده ادامه داد: به دلیل مشخص نبودن وضعیت جوی، افرادی که برای تفریح از خانه های خود خارج شدند از سکنی گزیدن در حریم رودخانه بپرهیزند و خود را نیز به کمک های اولیه تجهیز کنند.

مدیر کل حوادث غیرمترقبه مازندران اعلام کرد: خسارت طوفان پنجشنبه شب در استان بالغ بر 10 میلیارد تومان برآورد اولیه شده است.

حبیب ا... رمضانزاده در گفتگو با خبرگزاری ایسنا با اعلام خبر فوق افزود: در شهرستان بهشهر 22 واحد مسکونی دچار تخریب 70 تا100 درصدی شدند و 100 واحد مسکونی روستائی این شهرستان نیز 50 تا 70 درصد خسارت دیدند.

وی با بیان اینکه 60 واحد مسکونی نیز در شهر سورک از خسارت در امان نماند به ایسنا گفت: در حال حاضر نیرو های هلال احمر و بسیج  با بسته های امدادی شامل آب آشامیدنی، چادر و مواد غذایی برای کمک به خسارت دیدگان به محل های حادثه اعزام شده اند.

/ 10 نظر / 4 بازدید
مهدی قجری

باسلام خدمت همه برو بچه های خوب مسجد امام سجاد(ع) اگر کمکی از دست ما بر بیاد خوشحال می شم در خدمت باشم

حسن

سلام دوست عزیز وبلاگ زیبایی داری . به ما هم سر بزن[گل][گل]

لادن

سلام متن نامه شما رو در گروه روزنه خوندم بسییییییییییییییار عالی بود همون گفتگو با خدا منظورمه بسیارعالی بود راستش سر کارم و خیلی بی رمق و خسته هستم اما با این متن زیبا و مستند که آیه هاش رو با ترجمه نوشتید یه کم آرامش پیدا کردم. دستتون درد نکنه شادباشید توی این شب ها که برای همه دعا می کنید برای من هم دعا کنید که خدا حاجتمو بهم بده آمین مرسی

لادن

ضمنا قالب وبلاگتون هم خیلی آرامش بخش و زیباست

هادی حدادی

سلام. آقا این قوها مال کجای فریدون کنار. چه زمانهایی می‌ایند. الان هستند؟

مهدی قجری

سلام خانم لادن مرسی از ابراز لطفتون محتاجیم به دعا

مهدی قجری

سلام آقای حدادی این قوها در تالاب بین المللی فریدونکنار واقع در منطقه جنوب شرقی این شهرستان و در فصل زمستان دیده می شوند