‌فریدونکنار با 31 رشته ورزشی به استقبال اوقات فراغت می‌رود

رئیس تربیت بدنی فریدونکنار گفت: با 31 رشته ورزشی اوقات فراغت جوانان منطقه را به بهترین نحو شکل‌دهی خواهیم کرد.

به گزارش فارس حسین دلیلی پیش از ظهر دیروز در حاشیه بازدید از امکانات ورزشی فریدونکنار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ایام تابستان و غنی‌سازی اوقات فراغت بحثی کلیدی درباره جوانان و نوجوانان محسوب می‌شود و باید در راستای پرورش جسم و روح آنان گام نهاد.
وی با بیان اینکه در این سه ماه، بیش از پیش فعال خواهیم بود، خاطرنشان کرد: امسال با 31 رشته ورزشی به استقبال ورزشکاران منطقه خواهیم رفت و فعالیت‌ها را بر استعدادیابی و شناسایی افراد مستعد از سوی هیئت‌های ورزشی شهرستان قرار داده‌ایم.
وی با اشاره به اینکه مسابقات ویژه ایام تابستان در تمام سنین برگزار می‌شود، افزود: هیئت‌های ورزشی ملزم به استعدادیابی افراد مستعد در قابلیت‌های جسمانی آنها هستند تا در برنامه‌ریزی‌ آتی بتوانند نقش بسزایی در فعالیت‌های ورزشی شهرستان و ارتقای آن ایفا کنند.
وی از گستردگی تبلیغات طرح‌های ورزشی در فریدونکنار خبر داد و افزود: توزیع بروشور، تراکت و پارچه‌نویسی‌های متعددی در باشگاه ورزشی منطقه، میادین شهر، استادیوم‌های ورزشی و معابر اصلی شهرستان انجام شده است.
رئیس اداره تربیت بدنی فریدونکنار بیان داشت: با توجه به گستردگی برگزاری کلاس‌های ورزشی و استقبال بی‌سابقه جوانان منطقه از کلاس‌های آموزشی، شهریه‌ها نسبت به سال‌های گذشته ارزانتر شده است تا همه بتوانند در فعالیت‌های ورزشی شرکت داشته باشند.
وی ظرفیت‌های موجود در منطقه را بسیار مطلوب دانست و خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید تمام تلاش خود را برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان علاقه‌مند به ورزش انجام دهند و آنها را از حمایت‌های خود برخوردار سازند.
‌دلیلی اظهار داشت: علاقه‌مندی قشر جوان نسبت به ورزش بیشتر از هر واژه دیگری است و از آنجایی که ورزش نقش بسزا و اساسی در جلوگیری از وقوع آسیب‌های اجتماعی ایفا می‌کند، از هیچ گونه مساعدتی در این خصوص دریغ نخواهیم کرد.

/ 0 نظر / 7 بازدید