تعمیرات دوره‌ای خطوط برق فریدونکنار پایان یافت

مدیر امور توزیع برق فریدونکنار گفت: تعمیرات دوره‌ای خطوط برق فریدونکنار که از اواخر سال قبل آغاز شده بود، در تعطیلات نوروزی پایان یافت.

به گزارش فارس محمد‌اسماعیل اسفندیان ظهر دیروز در جمع کارکنان امور توزیع برق شهرستان فریدونکنار اظهار داشت: در تعطیلات نوروزی به ‌منظور رفاه همشهریان و مسافران، تمام خطوط فشار متوسط و ضعیف این شهرستان مورد بازبینی قرار گرفته است.
وی تصریح کرد: در این ایام تمام‌ شبکه‌های حساس که احتمال خارج‌شدن از مدار در آنها وجود داشت، ترمیم گردید.
اسفندیان با اشاره به اینکه دو شیفت از کارشناسان و متخصصان برق شهرستان فریدونکنار به‌‌ صورت آماده‌باش به مردم در تعطیلات نوروزی خدمت کردند، بیان داشت: با هماهنگی که قبل از تعطیلات نوروزی صورت گرفته بود، برق کمپ‌های امدادی هلال احمر و انتظامی شهرستان تامین شد.
مدیر امور توزیع برق فریدونکنار با اعلام این مهم که طرح‌های حوزه برق این شهرستان از سال ‌جاری مکانیزه می‌شود، خاطر‌نشان کرد: احداث پست ترانسفور ماتور در 20 نقطه شهرستان، اصلاح تیرهای بتنی و چوبی برق، جایگزینی لامپ‌های کم‌مصرف به جای چراغ گازی 250 ولت با هدف صرفه‌جویی و نصب ترانسفورماتورهای هوایی در نقاظ پرجمعیت شهرستان فریدونکنار از جمله برنامه‌های امسال برق این شهرستان است.
وی اضافه کرد: رینگ‌کردن خطوط فشار متوسط در نقاط پرجمعیت و اصلاح شبکه‌های فشار ضعیف فرسوده از مهم‌ترین برنامه‌های امور توزیع برق فریدونکنار در سال ‌جاری است.
اسفندیان در پایان از اختصاص اعتبارات توسعه روستایی و شهری و اصلاح و بهینه‌سازی شبکه از سوی شرکت توزیع برق مازندران خبر داد و خاطر‌نشان کرد: در سال‌ جاری سعی می‌شود بیشتر شبکه‌های فرسوده و فشار متوسط و ضعیف این شهرستان اصلاح و ترمیم شود.

/ 0 نظر / 14 بازدید