کاهش تلفات جاده ای با چهار بانده شدن محور فریدونکنار- آمل

معاون برنامه‌ریزی استاندار مازندران گفت: با چهار بانده شدن محور فریدونکنار به آمل شاخص‌ها افزایش و تلفات جاده‌ای در منطقه کاهش می‌یابد.

به گزارش فارس ولی الله فرزانه ظهر دیروز در مراسم کلنگ‌زنی پروژه چهار بانده شدن محور فریدونکنار- آمل با اشاره به پرتردد و مهمانپذیر بودن محورهای استان گفت: حدود 800 میلیارد ریال از در‌آمد‌های استانی در حوزه راه‌سازی هزینه شده است.
فرماندار فریدونکنار نیز در این مراسم با اشاره به وجود راه‌های شهرستان به عنوان یکی از ظرفیت‌های منطقه اظهار داشت:  این راه یکی از نزدیک‌ترین راه‌های مواصلاتی شمال کشور و بندر فریدونکنار به پایتخت کشور است. 
نیک نژاد گفت: هم اکنون یک میلیارد و 500 میلیون تومان از مجموع اعتبار 3 میلیارد تومانی این طرح برای شروع 5 کیلومتر پروژه از سوی فریدونکنار، اختصاص و دریافت شده است.
وی با اشاره به اینکه این پروژه از شهرستان آمل آغاز شده بود اظهار امیدواری کرد این طرح با پیشرفت فیزیکی مناسب در سال آینده به بهره‌برداری برسد.
وی همچنین از بهره‌برداری 11 طرح عمرانی- فرهنگی و علمی با اعتبار حدود 10 میلیارد ریال در دهه فجر امسال برای فریدونکناری‌ها خبرداد و تصریح کرد: امیدواریم شاهد بارور شدن استعدادهای بالقوه شهرستان در آینده‌ای نزدیک باشیم.
مقداد نجف‌نژاد نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به حیاتی بودن این پروژه گفت: نیمی از مشکلات با تعامل و همدلی مردم حل می‌شود.

/ 0 نظر / 3 بازدید