مسئولان در مسیر توسعه و پیشرفت باید به جوانان اعتماد کنند

فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: مسئولان در مسیر توسعه و پیشرفت باید به جوانان اعتماد کنند.

نانواکناری

 

به گزارش فارس ولی‌الله نانواکناری در جمع دانش‌آموزان بسیجی دبیرستان دخترانه مرحوم توانگر فریدونکنار اظهار داشت: حفظ ارزش‌های دفاع مقدس و پیگیری و ادامه مسیر آرمان‌های شهدای دفاع مقدس ضروری است.

وی پیشرفت‌های کنونی جمهوری اسلامی را مرهون خون شهیدان، ولایت‌پذیری و سخت‌کوشی جوانان امروز میهن برشمرد و با بیان اینکه کشور در مسیر توسعه و پیشرفت باید به جوانان اعتماد کند، گفت: توفیقات روزافزون در صنایع دفاعی، هوا و فضا مرهون اعتماد و کاربلدی و نیت خدایی متخصصان متعهد ایران اسلامی است.

این فرمانده دوران دفاع مقدس تصریح کرد: دستاوردهای معنوی دفاع مقدس بسیار تاثیرگذار است و نقطه مهمی برای ادامه همان راه است که در هشت سال جنگ تحمیلی جوانان انقلابی در فرمان رهبر زمان محقق ساختند.

نانواکناری با تاکید بر اینکه منشا مدیریت جهادی از دستاوردهای دفاع مقدس بوده است،گفت: دستاوردهای امروز جمهوری اسلامی با تکیه بر ارزش‌های دفاع مقدس و مدیریت جهادی تحقق یافته است.

وی با اشاره به نقش بی‌بدیل جوانان در توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور، بیان داشت: جای کار در کشور ما بیشتر از این جایگاه فعلی است و باید باور توانایی جوانان برای نقش آفرینی در سازندگی کشور بارور شود.

/ 0 نظر / 21 بازدید