برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و سوغات استانها در شهرستان فریدونکنار

اولین نمایشگاه صنایع دستی و سوغات استانها با حضور هنرمندانی از استانهای سراسر کشور در پارک لاله شهرستان فریدونکنار برگزار شد. 


 

 

 

 

 

 

 

این نمایشگاه که به همت گروهی از همشهریان فریدونکناری و به سرپرستی آقای محمودی برگزار گردید، هنرمندان استانهای مختلف کشور صنایع دستی و سوغات شهرهای خود را به معرض دید و فروش علاقمندان قرار دادند.گفتنی است این نمایشگاه که از تاریخ 27 مردادماه آغاز شده است به مدت 10 روز در پارک لاله شهرستان فریدونکنار برقرار می باشد.

/ 4 نظر / 3 بازدید
حميد جمرك

با سلام خدمت آقا مهدی عزیز در رابطه با مطلب که زحمت اطلاع رسانی آنرا کشیده اید باید عرض کنم که کارهای اینچنین در نگاه کلی و در قدم اولیه خوب است ولی باید نسبت به این گونه کارها برنامه ریزی دقیق انجام گیرد. صرف اینکه شهرداری به یک نفر مجوز بر پایی نمایشگاهی را بدهد کفایت نمی کند. باید پرسید هدف از این کار چه می باشد. مسائل و مشکلات زیادی را می شود برشمرد از جمله اینکه آیا در موقعی که مهمانان مختلفی از نقاط مختلف کشور به این شهر سفر میکنند باید صنایع دستی و یا فرهنگ بومی شهرمان را عرضه کنیم یا محصولات شهرهای دیگر را؟

مهدی قجری

با سلام خدمت آقای جمرک عزیز ضمن تایید انتقاد شما اقداماتی از این دست را نیز ستایش نموده و امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد برپایی نمایشگاهی جهت عرضه و معرفی محصولات منطقه نیز باشیم که صد البته برگزاری دائمی آن مثمرثمرتر خواهد بود.

ham vatan

jenabe aghaye jamrok nashin kenar khob biya to meydon ba enteghado harf ke kari dorost nemisheee ,, badesham mashala masoline shahre ma hamashon sabok maghzan,, biyaid tahrha va hadafhayeton ra be ejra begzarid na inke vaghti kar az kar gozasht begin in kar eshtebah bodeee,, ino hame balad

اینترسرا

سلام با احترام سايت اينترسرا افتتاح شد --- اينترسرا سراي اينترنتي شماست به رايگان کالاها محصولات توليدات خدمات و اخبار خود را منتشر کنيد بازديد بيشتر مزيت ما خواهد بود عضويت آسان - ثبت محصول آسان - ارتباط با سايرين - نشر اخبار و ... ممنون از حضورتون www.intersara.com info@intersara.com