نمایشگاه بدون دخانیات در فریدونکنار برپا شد

مسئول واحد جوانان جمعیت هلال احمر فریدونکنار گفت: به منظور گرامیداشت روز بدون دخانیات، نمایشگاه عکسی در شهرستان برپا شد.

به گزارش فارس زهرا صادقی‌فر صبح امروز در حاشیه برپایی این نمایشگاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نمایشگاه یک روزه خیابانی با محوریت روز بدون دخانیات با همکاری معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان برپا شده است.
صادقی‌فر با بیان اینکه این نمایشگاه با محوریت آگاه سازی، آسیب‌شناسی و فرهنگ سازی برپا شده است، افزود: با برپایی چنین نمایشگاه‌هایی و دعوت عمومی مردم به ویژه جوانان برای اطلاع‌رسانی، در جهت جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی گام بر می‌داریم.
وی بیان داشت: حدود 150 عکس، پوستر و تراکت در این نمایشگاه که در سطح شهر برگزار شد، به معرض دید عموم درآمد و 20 نفر از اعضای سازمان جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان فریدونکنار برای برپایی این نمایشگاه فعالیت داشتند.

صادقی‌فر افزود: در کنار نمایشگاه، ایستگاه توزیع اقلام فرهنگی با توزیع و پخش بیش از صد کتابچه، دفترچه‌های آموزشی و بروشور دایر شد که با استقبال بی‌سابقه و پرشور قشر جوانان فریدونکنار همراه شد.
مسئول واحد جوانان جمعیت هلال احمر فریدونکنار خاطرنشان کرد: نظارت خانواده به عنوان یک عامل موثر پیشگیرانه بسیار حائز اهمیت است و اعتماد به نفس دهی به فرزندان می‌تواند یک اصل مهم تلقی شود.
وی یادآور شد: نظارت بیش از حد و سخت‌گیرانه هم خطرناک است و می‌تواند تاثیر معکوسی داشته باشد و باید توجه داشت که پرسش‌های پیاپی، جستجوهای مکرر وسایل شخصی و اتاق فرزند می‌تواند تاثیر نابه‌جایی بر عملکرد شخص به ویژه در دوره جوانی داشته باشد.

/ 2 نظر / 4 بازدید
منتقد همیشگی

بالاخره تو این شهر یکی پیدا شد تا در مورد اعتیاد یه حرکتی انجام بده. خدا رو شکر. بازم به این خانم صادقی فر. امیدوارم تو کارش موفق بشه تا قبل از این که خودشم معتاد نکردن. به زودی یه آمار از جمعیت معتادهای فریدونکنار میدهم تا دهن همتون باز بمونه.

عرفان

سلام وبلاگ خوبی داری در مورد دخانیات به وبلاگ ما هم سر بزن کتاب هدیه پدر به فرزند را هم موسسه مطالعه و مبارزه با دخانیات رایگان برای فعالان مبارزه با دخانیات ارسال میکند اطلاع رسانی بفرمایید. http://mmmbdo.blogfa.com/