همایش انتخاباتی دکتر قلی پور در منطقه دهفری فریدونکنار

 damavand.jpg

  دکتر رحمت اله قلی پور در روز یکشنبه 11 اسفندماه با حضور در منطقه دهفری شهرستان فریدونکنار در رستورانی واقع در بنه کنار در جمع مردمان صمیمی روستاهای مهلبان، بنه کنار، ازباران، کاردگرمحله، شیرمحله، کوچک بیشه محله، بزرگ بیشه محله و دیگر روستاهای بزرگ و کوچک اطراف به دیدار و گفتگو با آنان پرداخت. 

در این جلسه که با حضور جمعی بیش از 150 نفر که اکثر آنان را جوانان منطقه تشکیل می دادند برگزار شد، دکتر قلی پور دیدگاهها و نظرات خود در باب نمایندگی مجلس و برنامه های آتی خود برای مردم آن منطقه را تشریح کرد.

از نکات قابل توجه این دیدار تکمیل ظرفیت سالن محل برگزاری جلسه بود که این موضوع موجب گردید عده ای از جوانان حاضر نتوانند به داخل سالن راه یافته و با درخواستهای مکرر خواهان حضور دکتر قلی پور در بیرون از سالن شوند و ایشان نیز جهت پاسخ به این تقاضا به جمع آنان وارد و به گفتگو با آنها پرداخت.

این امر موجب گردید که در پایان جلسه بدلیل حضور بیشمار مردم خیابان اصلی محل برگزاری نشست کاملاً مسدود گردیده و پس از دقایقی عبور و مرور به حالت عادی باز گردد.

این درحالیست که دکتر روحی خود متولد روستای کاردگرمحله می باشد و بر روی آراء مردم منطقه دهفری حساب ویژه ای باز نموده است و این همایش زنگ خطری برای وی به شمار می رود.

/ 0 نظر / 3 بازدید