آغاز فعالیت های انتخاباتی فرمانداری فریدونکنار

امید نیک‌نژاد امروز در گفتگو با فارس با اشاره به آغاز فعالیت انتخابات ریاست جمهوری در فریدونکنار اظهار داشت: هیئت اجرایی و دست‌اندرکاران انتخابات تا پانزدهم اردیبهشت در شهرستان معرفی می‌شوند.

 
وی با بیان اینکه همیشه قشر فرهنگی در برگزاری انتخابات از محورهای اصلی بوده‌اند، خاطرنشان کرد: باید نسبت به اتصال و آنلاین بودن رایانه‌های مدارس و دارا بودن آنها به سیستم و برنامه‌های مورد نیاز در آینده‌ای نزدیک اقدام کرد.
نیک‌نژاد با اشاره به اینکه راهبری و نظارت در شعب اخذ رأی مدارس باید در اولویت‌ قرار گیرد، تصریح کرد: در سال گذشته 54 شعبه اخذ رأی در شهرستان و روستاهای اطراف را داشته‌ایم که از این میزان 33 شعبه در مدارس قرار دارد و این امر نیاز به آنالیز شعب مدارس و برنامه ریزی برای تجهیز آنها به حداقل یک رایانه در هر مدرسه را افزایش می دهد.

فرماندار شهرستان فریدونکنار همچنین از سرکشی از شعبات اخذ رأی سال گذشته در دو روز آینده خبر داد و افزود: نمایندگان تام الاختیار ادارات مخابرات، برق و آموزش و پرورش باید تا جلسه آتی کمیته فنی انتخابات شهرستان منصوب و به کمیته معرفی شوند.
وی اظهار داشت: به ‌منظور برگزاری انتخابات خردادماه، 59 شعبه اخذ رأی در شهرستان را پیشنهاد کرده‌ایم.
نیک‌نژاد خواستار پیگیری اقدامات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور شد و بیان داشت: 48 ساعت پیش از انتخابات رایانه‌ها باید آماده و بلااستفاده بماند و سعی شود در شعب روستایی و به‌منظور سهولت و کیفیت در کار از کاربران بومی استفاده شود.
فرماندار فریدونکنار در پایان خاطرنشان کرد: اداره‌ اوقاف شهرستان باید با شعب اخذ رأی مساجد و هیئت امنای مساجد هماهنگی‌های لازم را مبذول کند.

/ 6 نظر / 4 بازدید
منتقد همیشگی

سلام. آقا اینهارو ولش کن. یکی از دوستان من که به تازگی از سفر نوروزی از شهرستان فریدون کنار برگشته به من زنگ زد و گفت: حاجی کجایی می خوام ببینمت، منم هنوز تو دفتر بودم و خلاصه این بنده خدا اومد دفترم و تا نشست بهم گفت آآآآآآآآقاااااااا این شهرتون چرا اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ گفتم مگه چشه؟؟ گفت از ساعت 5 تا 7 صبح نان 50 تومان 7 به بعد 300 تومان به نانوا اکبر گفتم چرا 300 تومان گفت الان ساعت 9 صبحه و من در ساعت غیر اداری دارم نان پخت می کنم اگر نمیخواهید برید کنار . رفتم پنیر بخرم ،گفتم چند؟؟ گفت 2500 تومان ،گفتم چرا این که روش نوشته 1200 آقای فروشنده گفت: این قیمت مال روزهای عادی سالِ حالا هم عیدِ اگه نمی خواهید برین بیرون. رفتم سر بازار روز گوشت بگیرم گفتم جناب ببخشید گوشت گوسفندی درجه یک چنده: گفت ببین عزیز گوشت درجه یک اگه بخوای کیلویی 15000 تومان درجه دو هم نداریم فعلا،اگه همینو میخوای 3 کیلو بدم ، گفتم نه اولا که 15000 هزار تومان چه خبره مگه شما صنف و قیمت روز ندارید گفت نه همینه میخوای بخواه نمیخوای هم برو بیرون گفتم خوب یک کیلو بده گفت آقا جان یه حرف رو چند بار بزنم گوشت 1 کیلویی نداریم فقط 3 کیلو

منتقد همیشگی

آقا خلاصه این دوستمون شهر مارو که ما این همه براش تبلیغات توریستی میکنیم و ویلای رایگان در اختیار دوستامون مگذاریم بدینصورت وصفش کرد : نون بخوام بخرم 45 دقیقه باید تو صف میمونم یا اگه شیر بخوام سهمیه بگیرم باید دو ساعت تو صف باشم ولی الان: یه معتاد تو کمتر از ده دقیقه شیره پیدا میکنه،مشروب خوار تو کمتر از 5 دقیقه ویسکی و شامپاین میخره،و اونایی که تو خط ج.ن.د.ه بازی هستن با یه تلفن یه دختر ردیف میکنن!!!

منتقد همیشگی

معلومه که خیلی خوابین….دنیا رو آب میبره شما رو خواب میبره!! یه طنز دردناک هست که میگه: یه سری توریست میان ایران از یه بازاری میپرسن “روشن فکراتون کجان” یارو میگه “تو زندان اوین” میگن “پس دزداتون کجا میخوابن؟” بازاریه میگه “زکی!مملکت رو کی اداره کنه؟” حالا شما برید از نان و آب و بندر و سمیناهار و اافه کاری و حقوق و عیدی حرف بزنید عقب مونده ها…من 25 سالمه دونه دونه معتاد شدن دوستامو به چشمم میبینم،تزریق هوا با سرنگ تو رگ پشت گردن،مادرایی که به بچشون میگن ایکاش سقط میشدی ولی بدنیا نمیومدی،حالا توی عقب مونده از چییییییییی حرف میزنی!!!

عاشق تر از همیشه

سلام این منتقد همیشگی " حاجی" هم هستش البته طبق گفته خودش خوب باید خدا رو شکر کنه که بلاخره تو کشوری که به نظر اون یه عده.. .. دارن اداره میکنند به مکه هم رفته و حاجی شده با این اوصاف بنده هم سالهاست درد اعتیاد دوستان و............ رو به دوش میکشم و همیشه هم اولین ناله ام در مورد همین اوضاع بوده بهر حال نمیشه نقد کرد و پیشنهاد نداد من قبلا نظراتم رو در مورد این جور چیزها دادم اما دوست دارم منتقد هم یه نظر راه گشا بده اگه لطف کنه؟ آقا مهدی از شما هم متشکرم

اي بابا

فلسفه حضور نيك نژاد در فريدونكنار براي همين منظور بود. از همين الان در سردخانه هاي فريدونكنار سيب زميني و پياز با حجم بالا انبار شده است تا در روز انتخابات به نفع رئيس جمهور محترم كنوني ما در سطح روستاها بصورت رايگان پخش مي شود. وقتي آقاي دانشجو رئيس ستاد انتخابات و اقاي محصولي(با200 ميليارد تومان سرمايه بدست اورده از دولت كريمه و عدالت پرور وگدا پرور) وزير كشور باشد و استاندار محترم مازندران و آقاي نيك نژاد كه همه آنها در ماههاي آخر مانده به انتخابات به اين سمت ها منصوب شدند مشخص است كه رئيس جمهور چه كسي مي باشد. آنها كه ديگر نياز به تبليغات ندارند.شب انتخابات ساعت 19 برق هاي كل منطقه قطع مي شود خط هاي تلفن اختلال پيدا مي كند و رأي گيري بصورت دستي انجام مي شود. و اينكه آقاي نيك نژاد مي گويند راي گيري بصورت آنلاين برگزار مي شود چرت و پرت مي باشد.و همچنين كاربران محترمي كه قرار است بصورت آنلاين اطلاعات را وارد سيستم نمايند يك سري افرادي معلوم الحال مي باشند كه از همين الان آموزش هاي لازم براي چگونه تيك زدن گزينه مورد نظر به جاي گزينه هاي ديگه را ياد بگيرند و صدها موارد ديگر.

منتقد همیشگی

با شما همشهریان با نگاهی انتقادی http://varish.persianblog.ir/ وارش