بهره‌برداری از مجتمع توریستی ورزشی فریدونکنار در سال 94

رئیس کمیسیون ورزش شورای شهر فریدونکنار گفت: مجتمع تفریحی، توریستی و ورزشی شرق فریدونکنار که امسال آغاز شده است تا پایان سال 94 به اتمام می‌رسد.

خبرگزاری فارس: بهره‌برداری از مجتمع توریستی ورزشی فریدونکنار در سال 94

 

به گزارش فارس سیدجواد قاسمی در نشست خبری با اصحاب رسانه در دفتر شورای اسلامی شهر فریدونکنار مهم‌ترین فعالیت‌های این کمیته ورزشی در دوره چهارم را تشریح کرد.

وی ایجاد فضای ورزشی، گسترش امکانات و ابزار ورزشی و عدالت‌محوری را از اصلی‌ترین اهداف دوره چهارم بیان کرد و از اهدای یک دستگاه مینی‌بوس رایگان به ورزشکاران برای ایاب و ‌ذهاب استانی و برون‌استانی و خرید چندین تشک ورزشی برای سالن‌های ورزشی خبر داد.

به گفته رئیس کمیسیون ورزش شورای شهر فریدونکنار مساعدت در ساخت زمین والیبال چندمنظوره در پشت سالن شهدا، مساعدت 70 میلیون تومانی به هیئت‌ها، گروه‌ها و تیم‌های ورزشی، بازسازی و تکمیل سالن ورزشی شهرداری در خیابان ولی‌عصر (عج) با اعتبار 150 میلیون تومان، متحدالشکل کردن و دادن امکانات اولیه به ناجیان غریق و ایجاد 15 زمین والیبال ساحلی همراه با امکاناتی همچون توپ، تور و میله‌های والیبال برای جوانان از جمله فعالیت های انجام شده است.

وی از اسپانسرینگ تیم فوتبال شهرداری فریدونکنار خبر داد و ادامه داد: شروع ساخت مجموعه ورزشی، تفریحی، توریستی در منطقه شرق فریدونکنار شامل زمین چمن مصنوعی چندمنظوره، خوابگاه ورزشی، والیبال ساحلی، فوتبال ساحلی و پیست پیاده‌روی و تکمیل سالن بانوان و آمادگی جسمانی و ایروبیک اجرایی شده است.

قاسمی با اشاره به اینکه در زمینه ورزش باید زنگ خطر را در فریدونکنار به صدا درآوریم، تصریح کرد: اعتقاد ما این است ما باید پنج سال در رده نونهال کار کنیم و بعد از آن خروجی داشته باشیم و دنبال کارهای زودبازده نباشیم.

وی خاطرنشان کرد: در بحث اشتغال نیز این مشکل برای همه جوانان این شهر است که شورا در این زمینه ورود پیدا کرده است و امیدواریم این مشکل نیز حل شود.

رئیس کمیسیون ورزشی شورای شهر فریدونکنار افزود: باید به فرزندان ورزشی شهر ارج داده و از همه کسانی که در ورزش شهر حتی به اندازه یک دقیقه هم زحمت می‌کشند و تلاش می‌کنند تشکر کنیم.

قاسمی گفت: ساخت مجتمع تفریحی، توریستی و ورزشی در شرق فریدونکنار آغاز شده که تا پایان سال 94 به اتمام می‌رسد.

/ 0 نظر / 42 بازدید