پژوهشکده فناوری ـ دفاعی شمال کشور در فریدونکنار مستقر می‌شود

فرماندار فریدونکنار گفت: پژوهشکده علوم و فناوری ـ دفاعی شمال کشور در فریدونکنار مستقر می‌شود.

به گزارش فارس امید نیک‌نژاد ظهر دیروز در دیدار با اعضای سازمان جوانان هلال احمر فریدونکنار اظهار داشت: به دلیل فعالیت‌هایی که با سرعت و جدیت صورت می‌گیرد، افق روشنی در انتظار فریدونکنار است و به سرعت لایه‌های عقب ماندگی را پر می‌کند.
وی با بیان اینکه روحیه مشارکت جمعی باید در منطقه به‌وجود آید، خاطرنشان کرد: نقش مردم به ویژه در سازندگی بسیار مهم تلقی می‌شود و باید از ظرفیت‌های موجود حداکثر استفاده به عمل آید.
فرماندار فریدونکنار با اشاره به اینکه مدیران باید فکر توسعه‌ای داشته باشند، اظهار داشت: زیرساخت‌های شهرستان حداقل در پنج سال به حد مطلوب می‌رسد.
وی افزود: با توجه به رشد بودجه، همت بالای مسئولان منطقه، نگاه مثبت مسئولان استانی به شهرستان و همکاری و همفکری مساعدت آمیز فریدونکناری‌ها، افق آینده منطقه بسیار درخشان خواهد بود.
وی ایجاد منطقه ویژه اقتصادی و بازارچه مرزی را افق‌های اساسی توسعه فریدونکنار خواند و اضافه کرد: عملیات زیبا‌سازی مناطق شهری را با تاکیدی مضاعف دنبال خواهیم کرد.
وی گفت: چهارمین پژوهشکده علوم و فناوری دفاعی شمال کشور در فریدونکنار مستقر است و پردیس دانشگاهی علوم و فناوری ـ دفاعی شمال با یک میلیارد اعتبار احداث می‌شود.

/ 0 نظر / 30 بازدید