ابراهیمی فرماندار فریدونکنار شد

دومین فرماندار دولت تدبیر و امید در فریدونکنار با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران معارفه شد.
مهرداد ابراهیمی فرماندار شهرستان فریدونکنار شد
به گزارش شمال نیوز، صبح امروز شنبه هشتمین جلسه شورای اداری این شهرستان همراه با آیین معارفه مهرداد ابراهیمی به عنوان فرماندار فریدونکنار و تودیع حجت‌الله عصمتی سرپرست سابق همراه شده بود.

در جلسه تودیع و معارفه فرماندار فریدونکنار، علیرضا یونسی معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران حضور داشت.

ابراهیمی که  طی حکمی از سوی دکتر فلاح استاندار مازندران با حفظ سمت به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان بندری فریدونکنار منصوب شد در این جلسه گفت: منویات امام جمعه فریدونکنار در دستور کار فرمانداری شهرستان قرار می‌گیرد، مشکلاتی که امام جمعه شهرستان مورد تاکید قرار داده است، به صورت جدی پیگیری می‌شود.

فرماندار جدید فریدونکنار ادامه داد: با به‌کارگیری تجربه 20 ساله خود و تعامل همه جانبه سعی می‌شود به جایگاه واقعی فریدونکنار دست پیدا کنیم.

وی تصریح کرد: از ظرفیت اصحاب رسانه برای پیشرفت فریدونکنار استفاده می‌شود و تعامل با همه ظرفیت‌های مردمی و دولتی برای توسعه فریدونکنار در دستور کار قرار دارد.

ابراهیمی پیش از این معاون مدیرکل دفتر امنیتی، انتظامی استانداری مازندران بوده است، با معارفه ابراهیمی وی پنجمین فرماندار فریدونکنار و دومین فرماندار دولت تدبیر و امید در این شهرستان است.

طبق شنیده ها ایشان اهل شهرستان نکا می باشند.

/ 1 نظر / 19 بازدید
نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس با تشکر[گل] [گل]