‌پیشنهاد تهیه طرح افزایش حریم فریدونکنار تصویب شد

شهردار فریدونکنار گفت: پیشنهاد شهرداری فریدونکنار مبنی بر تهیه طرح افزایش حریم شهرستان به تصویب رسید.‌

حمیدرضا ربیع‌پور در گفتگو با فارس اظهار داشت: در سال گذشته که ارتقای فریدونکنار از بخش به شهرستان اتفاق افتاد و بندر به صورت رسمی شروع به کار کرد، گسترش فریدونکنار در اولویت فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی شهرستان به ویژه شهرداری قرار گرفت.
وی افزود: با وجود مخالفت‌های اولیه برخی مسئولان استانی، طرح افزایش حریم فریدونکنار توسط شهرداری و شهرسازی فریدونکنار تهیه و مورد دفاع منطقی قرار گرفت تا بالاخره مصوبه شورای شهرسازی استان مازندران را به دست آورد.
ربیع‌پور با بیان اینکه طرح جامع حریم شهری فریدونکنار تصویب شد، بیان داشت: شهرداری فریدونکنار به عنوان نخستین شهرداری در سراسر مازندران برای متقاضیان مسکن مهر جوانان شهرستان، پروانه ساخت صادر کرده است.
شهردار فریدونکنار خاطرنشان کرد: در ضلع غربی شهرستان از کمربندی تا شهر شیرا که محدوده شهر سرخرود محسوب می‌شود با تغییر کاربری، کاربری توریستی را به دست آورده است که نتیجه این کار، رونق سرمایه‌گذاری در آینده‌ای نزدیک در شهرستان را به همراه خواهد داشت.
ربیع‌پور با تشکر از معاونت عمرانی، مدیرکل دفتر فنی و مدیر کل مسکن و شهرسازی استان ابراز امیدواری کرد؛ توسعه فریدونکنار در آینده‌ای نزدیک رقم بخورد.
شهردار فریدونکنار خاطرنشان کرد: هدف اصلی ما در شهرستان، بودن در کنار مردم علاوه بر اجرای قانون و ضوابط است و در واقع اگر شهرداری نتواند با مردم ارتباط معنوی مناسبی برقرار کند و مردم منطقه شهردار را به عنوان دلسوز خود ندانند فعالیت‌های شهرداری به ثمر نخواهد نشست و عدم موفقیت رقم می‌خورد.

/ 0 نظر / 6 بازدید