تشکیل جلسه شورای اداری تربیت بدنی استان مازندران در فریدونکنار

جلسه شورای اداری اداره کل تربیت بدنی مازندران عصر پنجشنبه ١۴ آذرماه در فریدونکنار برگزار شد.

مدیر کل تربیت بدنی مازندران در این جلسه از ایجاد بانک اطلاعات ورزش مازندران طی روزهای آینده خبر داد و گفت: با ایجاد ای بانک، کلیه پروژه های عمرانی، امور فرهنگی، مالی و ورزشی اداره کل تربیت بدنی مازندران به راحتی در اختیار مسئولان و کاربران قرار خواهد گرفت.

به گزارش مهر نصراله پریچهره با عنوان اینکه در و دیوار ادارات تربیت بدنی باید صحبت از فرهنگ کنند اظهار داشت: کار های دستگاه ورزش مازندران فرهنگی و در راستای امور تربیتی است و در جسم جوانان و پرورش روح آنان تاثیر گذار است.

به گفته وی، اداره کل تربیت بدنی مازندران در طرح تکریم یکی از پاسخگو ترین ادارات کل استان شناخته شد با توجه به اینکه تنوع ارباب رجوع های تربیت بدنی در دستگاه های دیگر وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه روسای ادارات بر انتخاب نایب رئیس های هیئت ها، نظارت کافی را داشته باشند، تصریح کرد: روسای ادارات در اهداف و برنامه ریزی بخصوص در ورزش بانوان از سنت گرایی پرهیز کنند.

پریچهره به برطرف شدن مشکلات و مطالبات بیمه ورزشی اشاره کرد و گفت: اگر ورزشکاری بدون بیمه ورزشی دچار آسیب دیدگی شود روسای ادارات شهرستان ها مورد بازخواست قرار خواهند گرفت.

به گفته وی کلینیک دندان پزشکی اداره کل برای خدمات رسانی به فعالان عرصه ورزش راه اندازی خواهد شد.

وی با عنوان اینکه روسای ادارات نسبت به فعالیت باشگاه ها بی تفاوت نباشند، تصریح کرد: در گذشته مجوز راه اندازی باشگاه های خصوصی شش ماهه صادر می شد ولی هم اکنون در مدت 15 روز این کار انجام می شود .

 وی افزود: با نظارت قوی بر فعالیت باشگاه ها باید از کم کاری آنان به خصوص در بیمه ورزشی جلوگیری شود.

مدیر ارشد ورزش مازندران بر ارائه خدمات سالن های ورزشی طبق تعرفه سازمان تربیت بدنی تاکید کرد و گفت: سالن ها ورزشی حداقل باید 10 ساعت در اختیار امور آموزشی قرار بگیرند که باید در این خصوص روسای ادارات نظارت کافی را انجام دهند.

وی با بیان اینکه باید برای ایجاد فرهنگ ناب ورزشی تلاش کرد، اظهار داشت: برخورد نا مناسب با شخصی که نقد منصفانه می کند صحیح نیست و باید با آنان وارد بحث کارشناسی شد.

به گفته وی طبق ارزشیابی صورت گرفته حدود 15 هیئت ورزشی مازندران در کشور برتر اعلام شدند و ارزشیابی هیئت های شهرستان ها از سوی ادارات تربیت بدنی شهرستان ها ضروریست.

وی با اشاره به اینکه روسای هیئت ها باید بازوی ادارات باشند، خاطرنشان کرد: روسای هیئت ها برای امور ورزشی هیئت وقت بگذارند و در جذب اسپانسر، قوی عمل کنند.

وی به 52 سالن تخصصی مصوب سفر دوم هیئت دولت به مازندران اشاره کرد و گفت : روسای ادارات تا اجرایی شدن این مصوبه حداقل هزار متر زمین مناسب را با همکاری شورا ها و شهرداری ها تهیه کنند.

/ 0 نظر / 3 بازدید