پروژه روشنایی محور فریدونکنار _ سرخرود به بهره برداری رسید

پروژه روشنایی محور فریدونکنار _ سرخرود با حضور سید محمد کریمی استاندار مازندران ، موسی رحیمی مدیرکل راه و ترابری استان و جمعی از مسؤلان محلی مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

به گزارش ایسنا در این مراسم مهندس سید محمد کریمی استاندار مازندران ضمن قدردانی و تشکر از مجموعه راه و ترابری استان به منظور تلاش های بی وقفه در جهت حفظ، نگهداری و ایمن سازی محورهای استان عنوان کرد: ایمن سازی محورها در قالب روشنایی برای ایجاد محیطی مناسب برای تردد وسایل نقلیه و اشخاص پیاده بوده بطوری که دید سریع، دقیق و راحت آنها امکان پذیر شود از این رو این مهم باید برای کلیه محورهای اصلی و شریانی استان محقق گردد.

وی در ادامه تصریح کرد: با بهره برداری از این پروژه، مردم شریف منطقه می توانند از نعمت یک راه ایمن و مناسب بهرمند شوند.

در ادامه مراسم نیز موسی رحیمی مدیر کل راه و ترابری استان ضمن قدردانی از مهندس کریمی به منظور پیگیری های مجددانه در خصوص راههای ارتباطی استان عنوان کرد: اداره کل راه وترابری استان مازندران در راستای برنامه ها و اهداف خود در زمینه ایمن سازی محورهای مواصلاتی استان اقدامات بسیار گسترده ای را در قالب روشنایی در سطح راههای استان در دستور کار خود قرارداده است که اجرای سیستم روشنایی در محور فریدونکنار _ سرخرود به طول ۳/۴ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر یکهزار و 500 میلیون ریال یکی از این اقدامات بوده که به حول و قوه الهی از امروز مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی در ادامه افزود : عملیات اجرایی این پروژه شامل نصب ۸۳ اصله پایه فلزی هشت وجهی گالوانیزه و سیستم روشنایی چراغ ۴۰۰ وات بخار سدیم می باشد.

مدیر کل راه و ترابری استان در خصوص دیگر اقدامات این اداره کل در زمینه روشنایی محورهای استان خاطر نشان کرد: این اداره کل عملیات اجرایی روشنایی حدود ۳۰ کیلومتر از محورهای چهارخطه استان را در دست انجام و نگهداری از ۲۲۰ کیلومتر از روشنایی محورهای استان را برعهده دارد.

شایان ذکر است استاندار مازندران پس از پایان مراسم از روند اجرایی پروژه کمربندی فریدونکنار بازدید و خواستار تسریع در روند اجرایی پروژه و توجه ویژه مسؤلین ذیر ربط به این مهم شد.

/ 3 نظر / 3 بازدید
منتقد همیشگی

پروژه - محور - ... به به والا تا اونجایی که ما خبر داریم و یه 20 سال اونجا زندگی می کردیم فریدون کنار تا سرخرود فاصله ش 1 کیلومتر هم نبود. احتمالا یا جادش کش اومده یا منظور از محور - محوره هراز بود. به حر حال لامپ گذاشتن تو مسیر یک کیلومتری رو پروژه نمیگن. میشه اسمش رو گذاشت چراغونی یا ... و افتتاحش نیاز به فرمانروا و این حرفها نداره. ولش کن دیگه چه خبر؟؟؟

اي بابا

اقای منتقد با سالم باید عرض کنم به حضور شما که این روش های تبلیغاتی خیلی ابتدایی ولی برای کشور ما همیشه جواب داده است. تقریبا پنجاه و چهار پنج روز مانده به انتخابات سربازان گماشته آقای رئیس جمهو موظف می باشند که تمامی طرحها و پرورژه های نیمه تمام و حتی با 10 20 درصد پیشرفت کاری را افتتاح کنند. شما اگر دقت کرده باشید در شبکه های مختلف تلویزیونی از 10 خبری که گفته می شود 6 تا 7 خبر آن با تصاویر بزرگ و کلیپ های کوتاه مخصوص رئیس جمهور محترم می باشد که بعضا خیلی از آنها بعد خبری ندارند. حالا نصب چراغ اصلا ارزش آن را نداشت که آقای استاندار تشریف بیاورند. شما در مراسم افتتاح فرماندرای فریدونکنار اگر تشریف داشتید حتما دیدید که برای این واقعه مهم هیچ کدام از مسئولین استانداری و حتی فرماندار بابلسر هم در آن مراسم شرکت نداشتند.حالا چی شده که برای این نیم پرورژه آقایان آمدند. این آقایان و از جمله آقای فرمانروای ما باید چندین پروژه و نیم پروژه را افتتاح کنند وگرنه که از سمت خود عزل می شوند.چون این بنده خداهها نه تجربه و نه علم و نه ارزه این چنین مقامها را دارند.

همشهری

اگر میتوانید با اقای فرماندار درباره سینمای تعطیل شده شهرمان مصاحبه ایی ترتیب دهید