مصرف باید مدیریت شود

رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار گفت: در سال اصلاح الگوی مصرف باید مدیریت در مصارف گوناگون صورت گیرد.

به گزارش فارس فرهاد برادران کناری عصر دیروز در حاشیه جلسه شورای شهر این شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: عملکرد مجموعه شورای شهر فریدونکنار رو به رشد و توسعه است و با استقرار فرمانداری و اداره‌های تابعه، بخش اعظمی از مشکلات در سال 88 رفع خواهد شد.
وی با اشاره به نامگذاری سال ٨٨ به سال اصلاح الگوی مصرف افزود: متاسفانه هنوز این اصل در برخی از ارگان‌ها نهادینه نشده است و ما در بحث اصلاح الگوی مصرف در شهرستان با مسائلی از قبیل فرسوده ‌بودن انشعاب‌های آب شرب، سنتی بودن کارخانجات شالیکوبی و درصد قابل توجه خرده برنج، مکانیزه نبودن کارخانجات شالیکوبی منطقه، نبودن سد‌ روی رودخانه مرکزی شهرستان که در فصل بارندگی به میزان قابل توجهی پر آب می‌شود و نبود کارخانه کمپوست برای مدیریت بحث زباله روبه‌رو هستیم که از نظر من به‌ علت چنین مسائلی رهبری این سال را چنین نامگذاری کرده اند.

رئیس شورای شهر فریدونکنار افزود: مدیریت مصرف باید از خود فرد آغاز و در محیط خانواده و شهرستان و استان و کشور گسترش یابد.
برادران رایزنی با اداره‌های مختلف و همکاری با نهادها و ارگان‌های اجرایی را از مهم‌ترین سیاست‌های مجموعه شورای اسلامی فریدونکنار دانست و تسریع کرد: با وفاق و همدلی مردم و مسئولان این شهرستان بازخورد این پیام را در فریدونکنار خواهیم داشت.
وی همچنین ابراز امیدواری کرد با تحقق این پیام رهبری بخش اعظمی از مشکلات شهرستان در سال 8٨ مرتفع گردد. 
برادران در پایان گفت : مردم همیشه یک قدم از مسئولان جلوتر هستند و ما همیشه به راهنمایی‌های مردم نیاز داریم تا در پایان سال به اهداف این پیام برسیم.

/ 2 نظر / 4 بازدید
محمد میرانی کناری

به به حوشمان آمد ار این خبرها

منتقد همیشگی

بله، کاملا درست و دقیق به به استفاده کردیم آقای فرمانروا ببخشید فرماندار