اندر حکایت موافقین و مخالفین حمایت از کاندیدای اصلح

           11499.jpg

 شمارش معکوس برای انتخابات مجلس هشتم آغاز شده است. هر روز که می گذرد بحث انتخابات داغ و داغ تر و شور و هیجان این اتفاق مهم به گونه ای پیش می رود که تب آن فراگیرتر می شود.

اما حکایت انتخابات در حوزۀ انتخابیه فریدونکنار، بابلسر ، کله بست و بهنمیر حکایتی آشنا است. آشنا از آن جهت که رقابت بین کاندیداها در این منطقه براساس سبقه و سابقه رقابتی حساس، نفسگیر و هیجان انگیز است. همچون دورۀ گذشته این بار نیز رسیدن به جمع بندی مشترک برای اتفاق نظر و همدلی درخصوص یک کاندیدای اصلح برای مردم فهیم منطقۀ فریدونکنار و حومه در حال شکل گیری است و نتیجه این یکپارچگی و وحدت عمل در انتخاب، چیزی جزء پیروزی در انتخابات نخواهد بود.

یک قانون نانوشته می گوید در یک فضای اجتماعی احترام به نظرات جمعی ولو برخلاف نظر فردی، موفقیت جمعی و گروهی را در پی خواهد داشت. از آنجا که جمع بندیها در این دوره بر شخصیتی علمی و دانشگاهی و آشنا به امور قانونگذاری و سیاستگذاری به نام دکتر رحمت اله قلی پور به اجماع رسیده است، نگارنده نیز بر خود لازم می داند تا ضمن حمایت از ایشان، زمینه را برای موفقیت کاندیدای مورد نظر مردم منطقه فراهم نماید.

اما آنچه که در این مدت خاطر دوستداران شهرمان را آزرده است، سم پاشی ها و غرض ورزیهایست که در قالب عناوینی همچون رد صلاحیت دکتر قلی پور، عدم اجماع و حمایت جمعی در سطح منطقه و ... از سوی برخی از افراد در حالی صورت می گیرد که طبق شنیده ها از منابع مطلع، ایشان با پیشنهادهای متعددی از سوی گروههای مختلف سیاسی برای قرار گرفتن در لیستهای انتخاباتی مواجه است.

لذا نگارنده ضمن توصیه به رعایت اخلاق انتخاباتی، حفظ وحدت، آرامش، مصلحت اندیشی و ترجیح اجماع جمعی بر عقاید فردی را خواستار و آن را سر لوحه رسیدن به هدفی بزرگتر که همانا انتخاب نماینده مورد نظر شهر در مجلس هشتم شورای اسلامی است می داند.

بنابراین یکبار دیگر با اعلام حمایت از دکتر قلی پور از دوستان و عزیزان خواهشمندم با ارسال نظرات خود به دور از هر گونه هیاهو، ضمن داغ نگه داشتن تنور انتخابات، زمینه را برای رشد و تعالی فراهم نمایند زیرا در یک محیط انتقادی و با پذیرش نظرات مخالف است که می توان شاهد بالندگی و پویایی بود.  

/ 3 نظر / 3 بازدید
حميد جمرک

بر ويرانه هاي گذشته ي مان بنا خواهيم كرد شرافت و مجد فردايمان را

کانديدای اصلح !!!!!!!

روزی به انتخاب اصلح خود می خندی زود جوگيرشدی پسرخوب از تو بعيد بود از دايی شعبان ياد بگير!