وزیر دادگستری: عزم جدی در مبارزه با مفاسد اقتصادی داریم

وزیر دادگستری گفت: در مبارزه با مفاسد اقتصادی، عزم جدی داریم و هرچند مشکلاتی در این راستا وجود دارد اما با همبستگی و خوب مصرف کردن، این مشکلات را پشت سر خواهیم گذاشت.

 یادواره سرداران و ۴۳ شهید روستای ازباران فریدونکنار با حضور وزیر دادگستری و استاندار مازندران

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین ' مصطفی پورمحمدی' روز سه شنبه در حاشیه مراسم بزرگداشت سرداران و 43 شهید روستای ازباران از توابع شهرستان فریدونکنار در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: با انجام رهنمون رهبر معظم انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی، می توان فساد را ریشه کن و زمینه جلوگیری از بروز مفاسد را فراهم کرد.

وزیر دادگستری با بیان آنکه از استانداری، نیروی انتظامی و دادگستری استان مازندران، حرکت خوبی در راستای مبارزه با مفاسد شاهد هستیم، ابراز امیدواری کرد با حمایت و پشتیبانی دولت و دست به دست دادن همه افراد جامعه و همچنین با ایجاد کار و رونق تولید به ظرفیت های اقتصادی کشور افزوده و فشار تحریم ها را کم کنیم.

پورمحمدی در مورد لایحه تعزیرات نیز اظهار داشت: این لایحه به اصلاحاتی نیاز داشت که این اصلاحات در حال انجام است.

وزیر دادگستری گفت: تلاش مردم استان مازندران در حفاظت از محیط زیست، ستودنی است و جای قدردانی دارد. امروز برای حضور در یادواره پرشهیدترین روستای کشور یعنی ازباران در اینجا حاضر شدم و ما به مردم این روستا افتخار می کنیم.

یادواره سرداران و ۴۳ شهید روستای ازباران فریدونکنار با حضور وزیر دادگستری و استاندار مازندران

وی با اشاره به بازدید از تالاب بین المللی ازباران در این روستا، ادامه داد: امروز از تالاب بین المللی که پرنده های وحشی، قو و مرغابی ها در آن بودند، بازدید کردم و نکته جالب این بود که خود جوانان این روستا از این پرندگان محافظت می کردند که این همت جوانان، جای قدردانی دارد.

وزیر دادگستری در ادامه از استاندار مازندران خواست تا در حواشی تالاب های فریدونکنار از ورود افراد سودجو خودداری شده و به ویژه به شکارچیان اجازه ورود داده نشود.

پورمحمدی در بازدید از تالاب بین المللی روستای ازباران واقع در شهرستان فریدونکنار بر حفظ طبیعت زیبای این تالاب تاکید کرد.

وی، حضور بیش از دو هزار قوی مهاجر در این تالاب را نشانه مهمان نوازی اهالی منطقه دانست و گفت: این طبیعت زیبا باید حفظ شده و از ورود شکارچیان به آن باید جلوگیری شود.

وی همچنین از مهمان نوازی مردم این روستا به خاطر آوردن غذای خانگی برای قوها قدردانی کرد و افزود: این مردم، شایسته قدردانی هستند و مسوولان نیز نباید اجازه تجاوز به حریم این قوها را دهند.

/ 1 نظر / 39 بازدید
نازي

يه وبلاگ طراحي کردم و تمام کسايي که وبلاگ خوب و باحال دارند رو دعوت به تبادل لينک کردم . از تو هم دعوت مي کنم به جمع ما بياي . منتظر حضورتم . باي