احداث مدرسه ساحلی در فریدونکنار!!!

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار از کمک 740 میلیونی خیر مدرسه‌ساز برای احداث مدرسه ساحلی در این شهرستان خبر داد.

سیدعظیم اسماعیل‌زاده در گفت‌و‌گو با ایسنا اظهار کرد: مدرسه ساحلی که از سال 86 کلنگ آن به زمین خورده بود و به حال خود رها شده را احداث می‌کنیم و برای این امر خیری با مبلغ 740 میلیون تومان اعلام آمادگی کرده است.

وی با اشاره به اینکه به دنبال سند‌دارکردن تمامی مدارس فریدونکنار هستیم و برای این امر با یک مشاور نیز ارتباط برقرار کرده‌ایم، گفت: فریدونکنار با کمبود فضای آموزشی روبه‌رو است.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار با بیان اینکه 5 مدرسه این شهرستان به صورت 2 شیفت اداره می‌شوند، خاطرنشان کرد: 67 درصد دانش‌آموزان در مدارس شهری و 33 درصد از آنها در مدارس روستایی تحصیل می‌کنند.

اسماعیل‌زاده افزود: 51 درصد مدارس فریدونکنار در شهر مستقر هستند و 49 درصد دیگر از مدارس روستایی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به افتخارات علمی، پژوهشی و پرورشی خاطرنشان کرد: برای نخستین بار در فریدونکنار دانش‌آموزان این شهرستان در کنکور سراسری موفق به کسب 12 رتبه زیر هزار شده اند.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار وظیفه اصلی آموزش و پرورش را انتشار علم دانست و نه تولید آن و اظهار کرد: تلاش کردیم در مدت حضورمان در این اداره تمامی کمیته‌هایی که در گذشته غیرفعال بودند را راه‌اندازی کنیم تا مشکلات برطرف شد.

 اسماعیل‌زاده همچنین با اشاره به اینکه در جلسه خصوصی که با وزیر آموزش و پرورش برگزار کرد و 30 میلیون تومان به پروژه مهر این شهرستان اختصاص داده شد، بیان کرد: تلاش کردم مدیر میدانی باشم و از کسانی در این اداره استفاده شود که روحیه خدمت داشته باشند.

/ 1 نظر / 54 بازدید
همراه رایانه

همراه رایانه مرکز پاسخگویی مشکلات رایانه ای و موبایل می باشد. (شبانه روزی) تماس در سراسر کشور با تلفن ثابت : 9099070345 www.poshtyban.ir