فرهنگ به سرمایه‌گذاری ریشه‌ای نیاز دارد

مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های فریدونکنار و بابلسر گفت: سرمایه‌گذاری در بحث فرهنگ باید به‌صورت ریشه‌ای صورت گیرد.

به گزارش فارس محمدرضا مسلمی بعد از ظهر دیروز در جلسه شورای فرهنگی این اداره اظهار داشت: اسلام دین شادی و نشاط است و باید برای اوقات فراغت مردم به‌ویژه نوجوانان و جوانان فکر اساسی نمود.
وی بیان داشت: هر برنامه فرهنگی ارزش و اهمیت خاص خود را دارد که در محتوا و مخاطبان آن خلاصه می‌شود و باید در برنامه‌های فرهنگی به همه ابعاد توجه شود.
مسلمی تصریح کرد: برنامه‌های تولیدی فرهنگی باید مطابق با الگوی‌های فرهنگی و دینی باشد و در آن اهداف فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی دنبال شود.
وی با بیان اینکه در حال حاضر پیش‌دبستانی‌ها و مهد‌کودک منطقه فاقد وضعیت مطلوب فرهنگی هستند، افزود: به منظور فرهنگ‌سازی لازم است از منزل و چه بسا از دوران ازدواج شروع کرد و با حرکت در مسیر سیاست‌های نظام از دوران کودکی در مهدها و پیش‌دبستانی‌ها برنامه‌های جامع و مناسب را براساس آموزه‌های دینی و فرهنگ ملی، ترتیب داد.

مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فریدونکنار و بابلسر بازخورد برنامه‌های فرهنگی که بر اساس آموزه‌های دینی و فرهنگ ملی و سیاست‌های نظام باشند را جوانانی متدین و مومن دانست و افزود: سرمایه‌گذاری در بحث فرهنگ باید به‌صورت ریشه‌ای صورت بگیرد.
مسلمی در تشریح فعالیت‌های این نهاد در هفته آینده گفت: دو ایستگاه نقاشی کودکانه با محوریت معلم و پرستار در سطح شهرستان فریدونکنار و بابلسر دایر خواهد شد.

/ 2 نظر / 6 بازدید
چشم شوم

سلام به منم سر بزن خوشحال ميشم تو هم خوشحال ميشي

HAMED NIKGOO ஜܓܨ

سلام، وبلاگ خوبی دارید.واقعا وبلاگ تکی داری! دوست دارم به عنوان یه کارشناس نظرتو در مورد پست آخرم بدونم …