پارک بانوان در فریدونکنار احداث می‌شود!!!

فرماندار فریدونکنار گفت: پارک اختصاصی بانوان در شهرستان فریدونکنار احداث می‌شود.

به گزارش فارس امید نیک‌نژاد پیش از ظهر امروز در جلسه کمیته امور بانوان فریدونکنار اظهار داشت: به‌ منظور ایجاد فضای مطلوب تفریحی و رفاه حال بانوان، ایجاد پارک بانوان در منطقه با جدیت و برنامه‌ریزی پیگیری می‌شود.
وی بیان داشت: مجتمع فرهنگی ـ هنری شهرستان نیز بزودی در منطقه احداث می‌شود که هم‌اکنون زمین آن تهیه شده ‌و در حال تغییر کاربری است.
وی با اشاره به اینکه این طرح از سر فصل‌های سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی است، افزود:به زودی با تحویل زمین، عملیات اجرایی این مجتمع فرهنگی ـ هنری با بودجه 3 میلیارد و 500 میلیونی از محل اعتبارات مصوبات دور دوم سفر ریاست جمهوری به استان مازندران تا چهار ماه آینده آغاز می‌شود.
وی تصریح کرد: مجتمع فرهنگی ـ هنری فریدونکنار به ‌منظور استفاده در مناسب‌های مختلف، برگزاری جلسات، نشست‌ها و همایش‌ها در فضای زیبا، آرام و دلنشین به بهره‌برداری می‌رسد.
فرماندار فریدونکنار ساخت چنین مکان‌های فرهنگی را برای مردم شهرستان به‌ ویژه جوانان بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: راه‌اندازی مجتمع فرهنگی ـ هنری شهرستان اتفاق مهمی در راستای سیاست‌های فرهنگی و عقیدتی به شمار می‌رود.
نیک‌نژاد از به تملک در آوردن سینما پیوند شهرستان توسط شهرداری فریدونکنار خبر داد و خاطر‌نشان کرد: شهرداری با این فعالیت و برنامه هدفمند می‌تواند فضای مطلوب فرهنگی را تهیه و در اختیار جوانان منطقه قرار دهد.
وی ادامه داد: فریدونکنار نیازمند فضاهای تفریحی و فرهنگی است.
وی با گرامیداشت حماسه سوم خرداد گفت: برنامه ویژه‌ای برای تجلیل از 40 نفر از رزمندگان حاضر در عملیات بیت‌المقدس و خانواده‌های هشت شهید این عملیات در شهرستان فریدونکنار در سوم خرداد برگزار می‌شود.
فرماندار فریدونکنار در پایان از تشکیل چهار کمیته به ‌منظور ایجاد مقدمات برنامه‌ریزی برای پاسداشت روز فتح خرمشهر خبر داد و افزود‌: کمیته‌های تبلیغات و فرهنگی و روابط عمومی، جوانان و بانوان و تربیت بدنی برای گرامیداشت این روز تشکیل شده که با اجرای برنامه‌های متمرکز با حضور اداره‌های مختلف شهرستان از این حماسه تکریم می‌کنند.

/ 0 نظر / 21 بازدید