ظرفیت تامین آب شرب فریدونکنار 50 درصد افزایش یافته است

مدیر امور آب و فاضلاب منطقه فریدونکنار گفت: ظرفیت تامین آب شرب مصرفی شهروندان فریدونکناری 50 درصد افزایش یافته است.


حمید‌رضا خدابخش‌پور امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در فریدونکنار اظهار داشت: مهم‌ترین فعالیت اداره امور آب و فاضلاب شهرستان حفر دو حلقه چاه جدید با آبدهی حدود 40 لیتر در ثانیه و ساخت اطاقک، تجهیز و بهره‌برداری از یک حلقه چاه و بهسازی چاه‌های موجود بوده است که با افزایش 50 درصدی ظرفیت تامین آب شرب شهرستان منتج شده است.
خدابخش‌پور بیان داشت: وظیفه امور آب و فاضلاب فریدونکنار تامین و توزیع آب در محدوده شهری است که تعداد اشتراک‌های این امور 10 هزار و 890 فقره که معادل 16 هزار و 250 واحد مصرف است.
‌وی بالا‌بودن هزینه‌های تامین، انتقال و توزیع آب و در مقابل پایین بودن نرخ آب‌بها‌ و طرح تثبیت قیمت‌ها از سال 83 تاکنون را از مهم‌ترین مشکلات اداره امور آب و فاضلاب منطقه فریدونکنار دانست و افزود: این مشکلات شرکت را در زمینه نگهداری و بروز رسانی تاسیسات و اصلاح شبکه‌های فرسوده با چالش جدید و جدی مواجه کرده است.
مدیر امور آب و فاضلاب منطقه فریدونکنار تصریح کرد: در سال 87 310 فقره انشعاب جدید واگذاری و 324 فقره انشعاب نصب و به میزان 790 فقره کنتور به صورت رایگان نصب شده است.
وی با بیان اینکه در سال گذشته 438 مورد شکستگی در سطح شهرستان برطرف شده است، گفت : در بخش اصلاح و توسعه شبکه با تخصیص حدود 50 درصدی اعتبارات معادل 121 درصد پیشرفت فیزیکی داشتیم، به این مفهوم که در سال گذشته از سر جمع اعتبارات عمومی و داخلی در بخش اصلاح و توسعه شبکه 3 هزار و 350 متر تعهد داشتیم که با تخصیص اعتبار یاد شده به میزان 4 هزار و 62متر عملکرد داشتیم.

/ 0 نظر / 4 بازدید