اجرای ویژه برنامه‌های شاد تابستانه در سواحل فریدونکنار

سرپرست فرمانداری فریدونکنار گفت: ویژه‌ برنامه‌های شاد تابستانه امسال در سواحل فریدونکنار اجرایی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونکنار، مهرداد ابراهیمی اظهار داشت: نشست‌های برنامه‌ریزی و کارشناسی خوبی با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر فریدونکنار برای ساماندهی طرح‌های دریا در تابستان امسال داشتیم.

وی افزود: امسال با همکاری شورای شهر و شهرداری فریدونکنار، ساماندهی طرح‌های دریا در سواحل فریدونکنار پیش از ورود مسافرین مهیا می‌شوند.

سرپرست فرمانداری فریدونکنار از استقرار آلاچیق‌های تفریحی در سطح 9 کیلومتر ساحل بکر و آزاد شهرستان خبر داد و تصریح کرد: همه مایحتاج مورد نیاز گردشگران باید در آلاچیق‌ها عرضه شود.

وی با بیان اینکه این آلاچیق‌ها پس از تایید صلاحیت نیروی انتظامی در سواحل فریدونکنار مستقر می‌شوند، گفت: استقرار آلاچیق‌های متعدد با فضاسازی و زیباسازی محیطی در ساحل، زمینه اشتغال جوانان منطقه را نیز فراهم می‌کند.

به گفته ابراهیمی, در تابستان‌های گذشته چهار طرح سالمسازی در دریای فریدونکنار وجود داشت که دو طرح برای مردان و دو طرح برای بانوان بوده اما امسال درنظر داریم دو طرح دیگر را برای استفاده مسافران و شهروندان مستقر کنیم.

وی با اشاره به اینکه طرح‌های سالم سازی دریای فریدونکنار در شرق و غرب سواحل منطقه ایجاد می‌شوند، بیان داشت: نباید هیچ گونه خلا و کوتاهی در سرویس‌دهی به گردشگران در ایام تعطیلات تابستان مشاهده شود.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه هیچ کوتاهی در این رابطه پذیرفتنی نیست، خاطرنشان کرد: پایگاه‌های امداد و نجات ساحل و دریای جمعیت هلال احمر و اورژانس 115 نیز در سطح سواحل شهرستان فریدونکنار مستقر می‌شوند.

سرپرست فرمانداری فریدونکنار از برگزاری ویژه برنامه‌های شاد و فرهنگی در سواحل شهرستان  خبر داد و گفت: تابستان امسال دو تا سه ویژه برنامه فرهنگی شاد و مفرح در پارک ساحلی لاله با حضور مسافرین و شهروندان برگزار می‌کنیم.

وی افزود: افزایش گردش مالی شهرستان اولویت جذب گردشگران و توریست به فریدونکنار بوده و اشتغال جوانان بسیاری در طرح‌های دریای منطقه تامین می‌شود.

/ 0 نظر / 27 بازدید