نشست انتخاباتی اصلاح طلبان حوزۀ انتخابیه بابلسر و فریدونکنار

جلسه انتخاباتی اصلاح طلبان استان مازندران صبح روز جمعه 19 بهمن ماه در شهر فریدونکنار برگزار شد.

etelaf_ok.gif

در این نشست که با حضور آقای احمدی فولادی رئیس سابق سازمان آموزش و پرورش استان مازندران و سخنگوی ستاد اصلاح طلبان استان مازندران و عده ای دیگر از اصلاح طلبان منطقه از جمله آقایان ابراهیمی مشاور سابق استانداری مازندران و زنجان و رئیس سابق سازمان ملی جوانان استان مازندران، مهندس غلامی عضو کانون مهندسین استان مازندران، حاج علی قلی تبار و خانم بخشنده عضو شورای اسلامی شهر بابلسر برگزار گردید حاضرین به بحث و تبادل نظر درخصوص انتخابات  هشتمین دورۀ مجلس شورای اسلامی در کل کشور و منطقه پرداختند.

در این جلسه سوابق هر یک از کاندیداهای این حوزۀ انتخابیه مورد بررسی قرار گرفته و مقرر گردید از بین کاندیداهای حاضر در منطقه یک نفر به عنوان کاندیدای مورد حمایت این حزب معرفی گردد و نهایتاً اتخاذ تصمیم در این خصوص به جلسات آتی موکول گردید.

شایان ذکر است که در انتخابات دورۀ گذشته این حوزۀ انتخابیه، دکتر روحی مورد حمایت حزب اصلاح طلبان بوده است.

/ 2 نظر / 4 بازدید

حکايت عجيبی است آقای دکتر روحی دوره قبل با حمايت اصلاح طلبان به ميدان می آيند ولی اين دوره با حمايت رايحه خوش خدمت.ولی باز هم رایزنی برای جلب اعتماد اصلاح طلبان انجام می دهند. بالاخره کدام شخصيت واقعی است. تکليف مردم را روشن نماييد.اين چندگانگی شخصيت کاملا در ارائه عملکرد ايشان نیز نمايان است.

حمايت اصلاح طلبان در دوره قبل از دکتر روحی کذب محض است اگر روزنامه کيهان همان سال را مطالعه می کرديد متوجه می شديد که نويسنده اين وبلاگ نظرات شخصی خود را دخيل فرموده است.تازه مهم اين نيست که اسم چه کسی در ليست بيايد مهم اين است که چه کسانی از حزب منتصب به دوم خرداد از تهران بلند شدند و به فريدونکنار و بابلسر آمدند تا برای دکتر قلی پور فعاليت نمايند آيا در منطقه چپی تر و دوم خردادی تر از ابوالحسنی سراغ داريد ايشان برای قلی پور تلاش کی کند و شايد هم می خواهد ناکامی های خويش را جبران نموده و از مردم فريدونکنار انتقام بگيرد. اميد است طرفداران دکتر قلی پور پس از اينکه تائيديه صلاحيت به دستشان آمد مجددا فعاليت خويش را شروع کنند