راهیابی 2 طرح پژوهشی فریدونکنار به مرحله کشوری

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار از راهیابی 2 طرح پژوهشی معلم پژوهنده از این شهرستان به مرحله کشوری و انتخاب 7 طرح به عنوان منتخب استانی خبر داد.

 خبرگزاری فارس: راهیابی 2 طرح پژوهشی فریدونکنار به مرحله کشوری 

سید‌ عظیم اسماعیل‌زاده در گفتگو با فارس گفت: نگاه به کار در تمام حوزه‌ها از جمله پژوهش و تحقیقات باید حرفه‌ای بوده و تخصص‌های لازم را در امور مربوطه داشته باشیم.

وی از داوری 67 طرح پژوهشی در آموزش و پرورش فریدونکنار خبر داد و افزود: از این میان، 7 طرح برگزیده شهرستانی و هفت طرح به عنوان برگزیده استانی انتخاب شده و دو طرح نیز به مرحله کشوری راه پیدا کرده‌ است که از این بابت جزو شهرستان‌های پیشرو در امر پژوهش هستیم.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار پژوهش را امری برای رسیدن به اهداف بلندمدت تعلیم و تربیت برشمرد و تصریح کرد: جهت رسیدن به هدف باید از تمام ظرفیت‌های خود استفاده کرده و تعهد سازمانی داشته باشیم.

اسماعیل‌‎زاده تأکید کرد: تحقیق باید کاربردی بوده و در زمینه‌هایی باشد که نیازهای آموزش و پرورش را برآورده سازد.

وی نیازهای امروز آموزش و پرورش را پژوهش در زمینه‌های اقتصادی، تمرکز‌زدایی، مسائل تربیتی و اخلاقی و توسعه مشارکت عنوان کرد و افزود: استفاده از تحقیق و پژوهش گذشتگان کمک شایانی برای پیشبرد تحقیقات جدیدتر است.

این مسئول خاطرنشان کرد: هرگز نباید به پژوهش به عنوان زنگ تفریح نگاه کرد بلکه باید با نگاهی تخصصی و حرفه‌ای، کارآمدی و تأثیرگذاری تحقیقات و پژوهش‌ها را در بهره‌وری، بالا ببریم.

اسماعیل‌زاده گفت: از برترین‌های طرح معلم پژوهنده در شهرستان فریدونکنار با اهدای لوح و جوایزی تقدیر می‌شود.

/ 4 نظر / 20 بازدید
مشاوره ازدواج

باسلام و احترام همانطور که مستحضر هستيد در جامعه کنوني به دليل عدم آشنايي کامل خانواده ها، نسبت به امر مهم ازدواج، متاسفانه آمار اختلاف خانوادگي و طلاق بطور چشمگيري افزايش يافته. دکتر کيهان نيا با سابقه بيشتر از 30 سال در زمينه مشاوره خانواده و ازدواج ، نويسنده 17 عنوان کتاب و همچنين کارشناس رسمي صدا و سيما با توجه به نياز جامعه برآن شده است تا کليه تجارب خود را از طريق دنياي آنلاين در اختيار خانواده ها قرار دهد تا در حد وظيفه اجتماعي و توانايي خود قدمي در جهت تعديل مشکلات خانوادگي بردارد. لذا از شما دوست گرامي خواهشمنديم با معرفي سايت دکتر کيهان نيا در وبلاگ خود، ما را در انجام اين وظيفه اجتماعي همراهي نماييد آدرس سايت مشاوره ازدواج، مشاوره خانواده www.besooiekamal.com چنانچه برايتان مقدور هست سايت دکتر کيهان نيا را به لينک دوستان خود اضافه کنيد دستتان را به گرمي ميفشاريم. در صورتي که ما را لينک کرديد لطفا به ما اطلاع دهيد تا خدمات ويژه اي که براي شما در نظر گرفته ايم را تقديم کنيم. متشکر

نازي

يه وبلاگ طراحي کردم و تمام کسايي که وبلاگ خوب و باحال دارند رو دعوت به تبادل لينک کردم . از تو هم دعوت مي کنم به جمع ما بياي . منتظر حضورتم . باي

الميرا

سلام دوست داشتي خوشحال مي شم به سايت ما هم سر بزنيد سايت تفريحي اس ام اس جديد مدل لباس جديد اخبار جالب و خواندني آموزش پخت غذا عکس بازيگران www.topfun20.com