طرح پارکبان در فریدونکنار اجرا می شود

فرماندار فریدونکنار از اجرای طرح پارکبان در این شهر ساحلی و توریستی خبر داد.

  پارکبان

 

 

 

 

 

 

 

مهرداد ابراهیمی شامگاه دوشنبه در جلسه شورای ترافیک در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان فریدونکنار با بیان اینکه طرح پارکبان در شهر ساحلی فریدونکنار باید با نگاه کارشناسی و برنامه ریزی اجرایی شود، افزود: طرح پارکبان در فریدونکنار از پل اصلی شهر تا اداره آموزش و پرورش اجرا می شود.

وی همچنین گفت: تا پایان شهریور ماه باید ایستگاه های جدید ناوگان حمل و نقل شهرستان ایجاد شده و بستر برای ارائه خدمات بیشتر به مردم فراهم شود.

وی با بیان اینکه تابستان فعالیت های اقتصادی رونق بیشتری می یابد،گفت: از ماه های تیر و مرداد با رونق اقتصادی بهتر و پویاتری مواجه می شویم.

وی با تاکید بر اینکه شهرداری فریدونکنار فضاسازی خوبی در ضلع غربی پارک جزیره برای پارکینگ سازی انجام داده است، بیان کرد: ایستگاه چند روستا در پارکینگ کنار پارک جزیره فریدونکنار مستقر می شود.

وی با اشاره به اینکه در خیابان ساحلی تقاطع های موجود ساماندهی شده است، گفت: باید آرام سازهای کنارگذر ساحلی فریدونکنار رنگ آمیزی شده و یکپارچه سازی و ترمیم شود.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه تقاطع هوشمند فریدونکنار ساماندهی شد و اندک مشکل آن باید در اسرع وقت برطرف شود، بیان کرد: پیمانکار و مجری این طرح باید در اجرای تعهدات خود به شهرداری فریدونکنار به خوبی عمل کرده و مشکلات موجود را برطرف کند.

فرماندار فریدونکنار با تاکید بر لزوم استقرار دستگاه های اجرایی در این شهرستان، اظهار کرد: اداره پایانه هفته های آینده در فریدونکنار مستقر می شود.

وی افزود: پل روگذر تقاطع خیابان حضرت ولیعصر(عج) به عنوان خواسته مهم مردم فریدونکنار باید در اولویت باشد و از همین امروز باید نسبت به نصب عرشه آن اقدام شود.

ابراهیمی با بیان اینکه سرعت گیر جدیدی نباید در فریدونکنار ایجاد شود، گفت: در مواردی که مردم درخواست ایجاد آرام ساز و سرعت گیر دارند باید با نصب علائم رنگی، هشداردهنده ها و چشم گربه ای ساماندهی صورت گیرد.
وی با اشاره به خطرات موجود در کمربندی فریدونکنار ناشی از عدم تکمیل آن و وجود دوربرگردان های خطرآفرین، بیان کرد: در میانه کمربندی فریدونکنار و ورودی روستای سوته باید با نصب علائم، سرعت خودروها را کاهش داد.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه اجرای زیرگذرها در پل میلاد کار خوبی بود اما لازم است تاکله قندی مسیر رفت و برگشت جداسازی شود، اظهار کرد: ایجاد پل های عابر پیاده جدید در صورت لزوم در فریدونکنار بررسی می شود.

وی با اشاره به اینکه اجرای جداکننده ها و نصب علائم باید با محوریت زیباسازی باشد، تصریح کرد: امکانات ترافیکی فریدونکنار باید با زیباسازی بیشتری اجرا شود و با رنگ آمیزی و خرید ادوات به روز، فعالیت فرهنگی و تبلیغی را نیز در این حوزه در دستور کار قرار داد.

فرماندار فریدونکنار با بیان اینکه ایجاد چراغ های چشمک زن توسط شهرداری باید در دستور کار باشد که در تقاطع ها نصب شود، گفت: همه رانندگانی که در حمل و نقل شهری و بین شهری فعالیت دارند در راستای ایجاد امنیت برای شهروندان باید با معرفی به نیروی انتظامی گواهی عدم سوء پیشینه داشته باشند.

/ 0 نظر / 24 بازدید