مردم فریدونکنار از خدمات دولت آگاهی دارند

فرماندار فریدونکنار گفت: مردم فریدونکنار از تمام‌ خدمات دولت در این شهرستان آگاهند.‌

به گزارش فارس امید نیک‌نژاد بعدازظهر دیروز در جمع مسئولان شهرستان فریدونکنار اظهار داشت: مردم فریدونکنار از تمام خدمات دولت در شهرستان و روستاهای اطراف باخبر هستند که مهم‌ترین آن ارتقای بخش به شهرستان به عنوان برآورده ساختن آرزوی دیرینه مردم منطقه است.
نیک نژاد بیان داشت: اطلاع رسانی به مردم منطقه از طریق چاپ و نصب بنرهای دستاوردهای دولت در فریدونکنار تحقق یافته است.
وی یکی دیگر از خدمات محوری دولت را احداث پژوهشکده علوم و فناوری دفاعی شمال عنوان کرد.
نیک‌نژاد با بیان اینکه عملکرد دولت در فریدونکنار نسبت به ادوار گذشته بی‌نظیر بوده است(نکته:آمارهاش هست و اسنادش هم تو وزارت امور خارجه موجوده!)، تصریح کرد: مردم منطقه با آرای خود زحمات دولت را قدر دانستند.
فرماندار فریدونکنار افزود: در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیش از 34 هزار فریدونکناری در دو بخش مرکزی و دهفری شهرستان پای صندوق‌های اخذ رای رفتند که بیش از 25 هزار نفر به محمود احمدی‌نژاد رای دادند.(نکته:در شمارش صحیح آراء که شکی نیست!) 
نیک نژاد افزود: در هشت ماه گذشته 9 اداره در شهرستان فریدونکنار مستقل شده‌اند که شامل فرماندهی نیروی انتظامی، معاونت راهور، نمایندگی غله، امور توزیع برق، امور آب و فاضلاب شهری، شبکه بهداشت و درمان، جهاد کشاورزی و بخشداری‌های مرکزی و دهفری هستند.
وی اختصاص مبلغ 5 میلیارد و 300 میلیون ریال اعتبار برای طرح‌های شهری را اتفاقی مهم دانست و افزود: آغاز عملیات چهارخطه کردن محور فریدونکنار به آمل، پیشرفت کنار گذر شهرستان، حفر و تجهیز دو حلقه چاه و بهره برداری از پست برق 63 کیلو وات کمپ‌ فریدونکنار از دیگر خدمات اساسی دولت خدمتگزار در فریدونکنار بوده است.
فرماندار فریدونکنار استقرار گمرک در بندر و آغاز رسمی عملیات تخلیه و بارگیری در بندر فریدونکنار را به عنوان مسئله‌ای روشن در آینده فریدونکنار خواند و خاطرنشان کرد: شروع مطالعه امکان سنجی استقرار بازارچه مرزی برای افزایش تبادلات مرزی برای اشتغالزایی جوانان منطقه می‌تواند برای فریدونکناری‌ها بسیار مهم و ارزشمند باشد.
وی افزود: اختصاص 30 میلیارد ریال اعتبار از محل بنگاه‌های اقتصادی زودبازده و اشتغال 270 نفر، برنامه ریزی برای احداث کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با اعتبار 5 میلیارد ریالی، به ثمر نشستن طرح هادی در روستاهای فریدونکنار و ساخت اولین هنرستان فنی و حرفه‌ای دخترانه با 4 میلیارد ریال اعتبار و برنامه‌ریزی برای ساخت و تجهیز دومین هنرستان کار و دانش پسرانه اقدامات هشت ماهه دولت در منطقه را تکمیل کرده است (امیدواریم این طرحهای فراوان که اکثر آنها برنامه ریزیست به مرحله اجرا درآید).

/ 3 نظر / 4 بازدید
گل طلایی

در تمام روز،در تمام شب، در تمام هفته ،در تمام ماه، در فضای خانه، کوچه، راه در هوا، زمین، درخت، سبزه، آب در خطوط درهم کتاب ، در دیار نیلگون خواب! ای جدایی تو بهترین بهانه گریستن! بی تو من به اوج حسرتی نگفتنی رسیده ام. ای نوازش تو بهترین امید زیستن! در کنار تو من ز اوج لذتی نگفتنی گذشته ام. بازم مواظب خودت باش!

حلما

1.پیشنهاد می کنم ترجمه آیه 8 الی 20 سوره بقره را حتما بخوانی.خصوصیات و تامل طولانی کنی.الحق که قرآن روشنی بخش راهمان است.مطمئنا این آیه ها باعث خواهد شد فریب اطرافیان را نخوری. 2.شنونده باید عاقل باشه.باز پیشنهاد می کنم ساعت ها به این جمله فکر کن.

حلما

1.پیشنهاد می کنم ترجمه آیه 8 الی 20 سوره بقره را حتما بخوانی. تامل طولانی کنی.الحق که قرآن روشنی بخش راهمان است.مطمئنا این آیه ها باعث خواهد شد فریب اطرافیان را نخوری. 2.شنونده باید عاقل باشه.باز پیشنهاد می کنم ساعت ها به این جمله فکر کن.