فعالیت 2 کمپ ترک اعتیاد داری مجوز در فریدونکنار

رئیس اداره بهزیستی فریدونکنار گفت: دو کمپ مجاز ترک اعتیاد در شهرستان فریدونکنار با نظارت اداره بهزیستی فعالیت دارند.

خبرگزاری فارس: فعالیت 2 کمپ ترک اعتیاد داری مجوز در فریدونکنار 

 

به گزارش فارس محمد برهود در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر فریدونکنار اظهار کرد: 54 طرح پیشگیرانه برای اجرا در کمیته فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر شهر فریدونکنار پیشنهاد شده است.

وی افزود: یک کمپ ترک اعتیاد غیرمجاز در شهر فریدونکنار با هوشیاری و همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان پلمب شد و هم‌اکنون دو کمپ با نظارت اداره بهزیستی در فریدونکنار فعالیت دارند.

رئیس اداره بهزیستی فریدونکنار تصریح کرد: برگزاری جلسات ماهانه،برگزاری مسابقات ورزشی، اجرای نمایشگاه‌های پیشگیرانه، اجرای ویژه برنامه‌های فرهنگی، برگزاری کلاس و کارگاه‌های آموزشی، مشاوره گروهی کارزار شیشه، اردوهای آموزشی و کارناوال مبارزه با مصرف سیگار در این بسته پیشنهادی تدوین شده است.

وی ادامه داد: هماهنگی لازم با اعضای کمیته فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان فریدونکنار در دستور کار بهزیستی شهرستان قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: فعالیت اجرایی ما در کمیته فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با موادمخدر شهرستان فریدونکنار پیشگیری از سوءمصرف موادمخدر، پیشگیری از سوءمصرف شیشه، پیشگیری از اعتیاد و ایدز و پیشگیری از بیماری هپاتیت است.

رئیس اداره بهزیستی فریدونکنار گفت: برگزاری جلسات پرسش و پاسخ با موضوع اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی و بیان معضلات در این حوزه می‌تواند عامل بازدارنده خوبی در این بحث باشد.

/ 0 نظر / 72 بازدید